Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 53.256 RON | 1.769 RON | 218.599 RON | 30.590 RON | 21.022 RON | -166.987 RON | 0 |
| 2024 | 56.100 RON | -10.658 RON | 214.069 RON | 38.505 RON | 6.808 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 53.256 RON |
| -168.756 RON |
| — |
| 2023 | 41.044 RON | -41.433 RON | 126.998 RON | -34.925 RON | 3.825 RON | -158.098 RON | 2 |
| 2022 | 66.625 RON | -67.145 RON | 124.478 RON | 2.396 RON | 5.417 RON | -116.665 RON | — |
| 2021 | 62.417 RON | -47.067 RON | 118.308 RON | 64.802 RON | 3.986 RON | -49.520 RON | 0 |
| 2020 | 23.788 RON | -2.653 RON | 61.796 RON | 53.299 RON | 6.044 RON | -2.453 RON | — |
| 56.100 RON |
| 41.044 RON |
| 66.625 RON |
| 62.417 RON |
| 23.788 RON |
| Venituri totale | 80.256 RON | 78.600 RON | 65.794 RON | 77.386 RON | 62.417 RON | 23.788 RON |
| Cheltuieli totale | 78.487 RON | 88.697 RON | 106.815 RON | 143.860 RON | 108.854 RON | 26.203 RON |
| Profit brut | 1.769 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 10.097 RON | 41.021 RON | 66.474 RON | 46.437 RON | 2.415 RON |
| Profit net | 1.769 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 10.658 RON | 41.433 RON | 67.145 RON | 47.067 RON | 2.653 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 30.590 RON | 38.505 RON | -34.925 RON | 2.396 RON | 64.802 RON | 53.299 RON |
| Active circulante | 21.022 RON | 6.808 RON | 3.825 RON | 5.417 RON | 3.986 RON | 6.044 RON |
| Stocuri | 2.902 RON | 2.902 RON | 2.912 RON | 2.912 RON | 2.942 RON | 2.380 RON |
| Creante | 520 RON | 520 RON | 520 RON | 520 RON | 500 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 17.600 RON | 3.386 RON | 393 RON | 1.985 RON | 544 RON | 3.664 RON |
| Datorii totale | 218.599 RON | 214.069 RON | 126.998 RON | 124.478 RON | 118.308 RON | 61.796 RON |
| Capitaluri proprii | -166.987 RON | -168.756 RON | -158.098 RON | -116.665 RON | -49.520 RON | -2.453 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 2 | — | 0 | — |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.