ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Telefon:
Afisate primele 10 din 16.
Informativ: numarul de telefon provine din datele publice ANAF. Un numar comun nu inseamna neaparat o legatura reala intre firme.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 7 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 895.132 RON | 206.147 RON | 289.526 RON | 0 RON | 507.673 RON | 218.147 RON | 5 |
| 2024 | 1.217.613 RON | 317.873 RON | 70.105 RON | 0 RON | 399.978 RON | 329.873 RON | 9 |
| 2023 | 1.162.444 RON | 417.375 RON | 196.195 RON | — | 624.414 RON | 428.219 RON | 7 |
| 2022 | 389.830 RON | 10.934 RON | 23.850 RON | — | 34.802 RON | 10.952 RON | 3 |
| 2021 | 258.688 RON | 5.935 RON | 37.398 RON | — | 37.416 RON | 18 RON | 4 |
| 2020 | 43.870 RON | -15.917 RON | 14.635 RON | 0 RON | 8.718 RON | -5.917 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 895.132 RON | 1.217.613 RON | 1.162.444 RON | 389.830 RON | 258.688 RON | 43.870 RON |
| Venituri totale | 897.767 RON | 1.217.924 RON | 1.164.513 RON | 537.117 RON | 329.777 RON | 43.870 RON |
| Cheltuieli totale | 669.799 RON | 865.348 RON | 736.908 RON | 521.487 RON | 321.255 RON | 59.348 RON |
| Profit brut | 227.968 RON | 352.576 RON | 427.605 RON | 15.630 RON | 8.522 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 15.478 RON |
| Profit net | 206.147 RON | 317.873 RON | 417.375 RON | 10.934 RON | 5.935 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 15.917 RON |
| Active circulante | 507.673 RON | 399.978 RON | 624.414 RON | 34.802 RON | 37.416 RON | 8.718 RON |
| Creante | 471.923 RON | 382.350 RON | 595.855 RON | 33.611 RON | 28.805 RON | 6.986 RON |
| Casa si conturi la banci | 35.750 RON | 17.628 RON | 28.559 RON | 1.191 RON | 8.611 RON | 1.732 RON |
| Datorii totale | 289.526 RON | 70.105 RON | 196.195 RON | 23.850 RON | 37.398 RON | 14.635 RON |
| Capitaluri proprii | 218.147 RON | 329.873 RON | 428.219 RON | 10.952 RON | 18 RON | -5.917 RON |
| Capital subscris varsat | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 5 | 9 | 7 | 3 | 4 | 1 |