SUNWIND ENERGY S.R.L.
- J13/2027/2020CONSTANTAdin 13.08.2020
- J2023006541401BUCURESTIdin 04.04.2023in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 625.398 RON | 429.568 RON | 143.481.109 RON | 117.421.436 RON | 26.456.658 RON | 397.887 RON | 3 |
| 2024 | — | -33.883 RON | 104.763.219 RON | 88.869.001 RON | 15.861.634 RON | -31.681 RON | — |
| 2023 | 0 RON | -23.721 RON | 8.183.622 RON | 7.801.331 RON | 384.493 RON | 2.202 RON | 0 |
| 2022 | 0 RON | -13.730 RON | 827.772 RON | 767.719 RON | 85.646 RON | 25.923 RON | 0 |
| 2021 | 0 RON | 40.636 RON | 142.474 RON | 160.862 RON | 20.935 RON | 39.653 RON | 0 |
| 2020 | 0 RON | -1.983 RON | 57.142 RON | 51.820 RON | 4.339 RON | -983 RON | 0 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 625.398 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 625.442 RON | 99 RON | 15 RON | 61 RON | 50.000 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 131.067 RON | 33.982 RON | 23.736 RON | 13.790 RON | 7.864 RON | 1.983 RON |
| Profit brut | 494.375 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 42.136 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 33.883 RON | 23.721 RON | 13.729 RON | 0 RON | 1.983 RON |
| Profit net | 429.568 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 40.636 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 33.883 RON | 23.721 RON | 13.730 RON | 0 RON | 1.983 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 117.421.436 RON | 88.869.001 RON | 7.801.331 RON | 767.719 RON | 160.862 RON | 51.820 RON |
| Active circulante | 26.456.658 RON | 15.861.634 RON | 384.493 RON | 85.646 RON | 20.935 RON | 4.339 RON |
| Creante | 20.150.958 RON | 15.602.689 RON | 329.922 RON | 72.640 RON | 20.232 RON | 2.555 RON |
| Casa si conturi la banci | 6.305.700 RON | 258.945 RON | 54.571 RON | 13.006 RON | 703 RON | 1.784 RON |
| Cheltuieli in avans | 902 RON | 903 RON | 0 RON | 330 RON | 330 RON | 0 RON |
| Datorii totale | 143.481.109 RON | 104.763.219 RON | 8.183.622 RON | 827.772 RON | 142.474 RON | 57.142 RON |
| Capitaluri proprii | 397.887 RON | -31.681 RON | 2.202 RON | 25.923 RON | 39.653 RON | -983 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 0 |