ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.269.955 RON | 108.644 RON | 804.814 RON | 1.156.785 RON | 610.297 RON | 962.268 RON | 10 |
| 2024 | 1.524.454 RON | 437.171 RON | 311.969 RON | 997.173 RON | 432.085 RON | 1.117.289 RON | 11 |
| 2023 | 1.032.281 RON | 347.615 RON | 244.511 RON | 735.477 RON | 387.223 RON | 878.189 RON | 11 |
| 2022 | 1.055.789 RON | 269.872 RON | 262.500 RON | 652.149 RON | 333.603 RON | 721.410 RON | 11 |
| 2021 | 1.201.590 RON | 268.556 RON | 274.276 RON | 446.345 RON | 419.723 RON | 584.750 RON | 11 |
| 2020 | 1.147.807 RON | 270.196 RON | 202.447 RON | 450.232 RON | 237.965 RON | 474.808 RON | 11 |
| 2019 | 973.610 RON | 208.543 RON | 183.721 RON | 427.110 RON | 271.253 RON | 508.359 RON | 11 |
| 2018 | 929.292 RON | 194.146 RON | 213.568 RON | 399.920 RON | 213.058 RON | 399.410 RON | 11 |
| 2017 | 968.248 RON | 228.543 RON | 247.823 RON | 436.144 RON | 269.692 RON | 458.013 RON | 10 |
| 2016 | 677.210 RON | 110.957 RON | 139.513 RON | 246.701 RON | 550.786 RON | 657.974 RON | 12 |
| 2015 | 793.978 RON | 79.131 RON | 132.327 RON | 203.941 RON | 630.803 RON | 702.417 RON | 18 |
| 2014 | 822.239 RON | 139.165 RON | 142.154 RON | 248.142 RON | 537.298 RON | 643.286 RON | 17 |
| 2013 | 576.908 RON | 28.508 RON | 145.751 RON | 268.647 RON | 401.225 RON | 524.121 RON | 15 |
| 2012 | 620.271 RON | 55.896 RON | 155.821 RON | 255.040 RON | 379.384 RON | 547.113 RON | 12 |
| 2011 | 575.838 RON | 76.771 RON | 131.595 RON | 191.858 RON | 366.887 RON | 495.828 RON | 12 |
| 2010 | 601.024 RON | 29.089 RON | 134.877 RON | 123.413 RON | 337.906 RON | 395.120 RON | 12 |
| 2009 | 604.711 RON | 88.375 RON | 156.093 RON | 151.503 RON | 294.416 RON | 370.238 RON | 12 |
| 2008 | 558.157 RON | 79.842 RON | 189.178 RON | 190.552 RON | 280.077 RON | 281.863 RON | 13 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.269.955 RON | 1.524.454 RON | 1.032.281 RON | 1.055.789 RON | 1.201.590 RON | 1.147.807 RON | 973.610 RON | 929.292 RON | 968.248 RON | 677.210 RON | 793.978 RON | 822.239 RON | 576.908 RON | 620.271 RON | 575.838 RON | 601.024 RON | 604.711 RON | 558.157 RON |
| Venituri totale | 1.315.453 RON | 1.857.627 RON | 1.355.383 RON | 1.275.157 RON | 1.372.400 RON | 1.250.875 RON | 1.068.876 RON | 1.093.485 RON | 1.070.306 RON | 749.316 RON | 863.022 RON | 924.318 RON | 638.157 RON | 704.179 RON | 575.871 RON | 618.215 RON | 617.371 RON | 582.996 RON |
| Cheltuieli totale | 1.189.005 RON | 1.377.736 RON | 995.831 RON | 993.659 RON | 1.090.130 RON | 968.172 RON | 850.165 RON | 888.404 RON | 828.936 RON | 620.412 RON | 769.061 RON | 759.115 RON | 603.109 RON | 638.303 RON | 479.303 RON | 575.346 RON | 511.675 RON | 486.293 RON |
| Profit brut | 126.448 RON | 479.891 RON | 359.552 RON | 281.498 RON | 282.270 RON | 282.703 RON | 218.711 RON | 205.081 RON | 241.370 RON | 128.904 RON | 93.961 RON | 165.203 RON | 35.048 RON | 65.876 RON | 96.568 RON | 42.869 RON | 105.696 RON | 96.703 RON |
| Profit net | 108.644 RON | 437.171 RON | 347.615 RON | 269.872 RON | 268.556 RON | 270.196 RON | 208.543 RON | 194.146 RON | 228.543 RON | 110.957 RON | 79.131 RON | 139.165 RON | 28.508 RON | 55.896 RON | 76.771 RON | 29.089 RON | 88.375 RON | 79.842 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.156.785 RON | 997.173 RON | 735.477 RON | 652.149 RON | 446.345 RON | 450.232 RON | 427.110 RON | 399.920 RON | 436.144 RON | 246.701 RON | 203.941 RON | 248.142 RON | 268.647 RON | 255.040 RON | 191.858 RON | 123.413 RON | 151.503 RON | 190.552 RON |
| Active circulante | 610.297 RON | 432.085 RON | 387.223 RON | 333.603 RON | 419.723 RON | 237.965 RON | 271.253 RON | 213.058 RON | 269.692 RON | 550.786 RON | 630.803 RON | 537.298 RON | 401.225 RON | 379.384 RON | 366.887 RON | 337.906 RON | 294.416 RON | 280.077 RON |
| Stocuri | 351.946 RON | 249.289 RON | 207.346 RON | 158.636 RON | 173.199 RON | 130.211 RON | 136.556 RON | 134.330 RON | 101.400 RON | 197.538 RON | 184.743 RON | 159.613 RON | 129.547 RON | 119.090 RON | 131.168 RON | 89.457 RON | 96.351 RON | 112.598 RON |
| Creante | 146.882 RON | 147.369 RON | 135.382 RON | 159.197 RON | 129.009 RON | 128.283 RON | 112.963 RON | 94.966 RON | 123.220 RON | 163.311 RON | 176.579 RON | 236.148 RON | 156.486 RON | 176.379 RON | 137.838 RON | 141.255 RON | 139.973 RON | 111.509 RON |
| Casa si conturi la banci | 111.469 RON | 35.427 RON | 44.495 RON | 15.770 RON | 117.515 RON | -20.529 RON | 21.734 RON | -16.238 RON | 45.072 RON | 189.937 RON | 269.481 RON | 141.537 RON | 115.192 RON | 83.915 RON | 97.881 RON | 107.194 RON | 58.092 RON | 55.970 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 68.510 RON | 68.678 RON | 68.678 RON | 80.412 RON | 412 RON |
| Datorii totale | 804.814 RON | 311.969 RON | 244.511 RON | 262.500 RON | 274.276 RON | 202.447 RON | 183.721 RON | 213.568 RON | 247.823 RON | 139.513 RON | 132.327 RON | 142.154 RON | 145.751 RON | 155.821 RON | 131.595 RON | 134.877 RON | 156.093 RON | 189.178 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | 0 RON | 1.842 RON | 7.042 RON | 10.942 RON | 6.283 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 962.268 RON | 1.117.289 RON | 878.189 RON | 721.410 RON | 584.750 RON | 474.808 RON | 508.359 RON | 399.410 RON | 458.013 RON | 657.974 RON | 702.417 RON | 643.286 RON | 524.121 RON | 547.113 RON | 495.828 RON | 395.120 RON | 370.238 RON | 281.863 RON |
| Capital subscris varsat | 204 RON | 204 RON | 204 RON | 204 RON | 204 RON | 204 RON | 204 RON | 204 RON | 204 RON | 204 RON | — | 204 RON | 204 RON | 204 RON | 204 RON | 204 RON | 204 RON | 204 RON |
| Nr. mediu salariati | 10 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 10 | 12 | 18 | 17 | 15 | 12 | 12 | 12 | 12 | 13 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
503 contracte atribuite, in valoare de 2.070.448 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 1.639.297 lei.
Achizitii directe
463 de contracte
1.638.834 lei
Licitatii publice
2 contracte
54.060 lei
Achizitii offline
38 de contracte
377.554 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.925 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 03:32).