| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14.416.767 RON | 6.353.107 RON | 119.371.760 RON | 114.350.142 RON | 13.424.736 RON | -109.154 RON | 5 |
| 2024 | 2.281.451 RON | -1.291.294 RON | 34.111.691 RON | 5.962.513 RON | 22.100.505 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 14.416.767 RON |
| -6.462.262 RON |
| 6 |
| 2023 | 52.269 RON | -2.714.211 RON | 13.750.106 RON | 776 RON | 9.006.631 RON | -5.170.964 RON | 5 |
| 2022 | 53.491 RON | -1.400.941 RON | 6.867.080 RON | 4.083 RON | 4.406.225 RON | -2.456.772 RON | 5 |
| 2021 | — | -965.259 RON | 2.551.718 RON | 4.396 RON | 1.489.715 RON | -1.055.831 RON | 2 |
| 2020 | — | -138.969 RON | 192.848 RON | 2.800 RON | 99.476 RON | -90.572 RON | 1 |
| 2.281.451 RON |
| 52.269 RON |
| 53.491 RON |
| — |
| — |
| Venituri totale | 20.887.068 RON | 4.014.959 RON | 802.967 RON | 526.956 RON | 65.706 RON | 352 RON |
| Cheltuieli totale | 13.262.333 RON | 5.023.205 RON | 3.511.846 RON | 1.924.611 RON | 1.030.653 RON | 139.321 RON |
| Profit brut | 7.624.735 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 1.008.246 RON | 2.708.879 RON | 1.397.655 RON | 964.947 RON | 138.969 RON |
| Profit net | 6.353.107 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 1.291.294 RON | 2.714.211 RON | 1.400.941 RON | 965.259 RON | 138.969 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 114.350.142 RON | 5.962.513 RON | 776 RON | 4.083 RON | 4.396 RON | 2.800 RON |
| Active circulante | 13.424.736 RON | 22.100.505 RON | 9.006.631 RON | 4.406.225 RON | 1.489.715 RON | 99.476 RON |
| Stocuri | 350 RON | 350 RON | 350 RON | 350 RON | — | — |
| Creante | 10.613.213 RON | 21.460.085 RON | 7.300.999 RON | 4.243.473 RON | 1.342.142 RON | 8.716 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.811.173 RON | 640.070 RON | 1.699.951 RON | 157.090 RON | 147.573 RON | 90.760 RON |
| Cheltuieli in avans | 162 RON | 311 RON | — | — | 1.776 RON | — |
| Datorii totale | 119.371.760 RON | 34.111.691 RON | 13.750.106 RON | 6.867.080 RON | 2.551.718 RON | 192.848 RON |
| Provizioane | 306.510 RON | 413.900 RON | 428.265 RON | — | — | — |
| Venituri in avans | 8.205.924 RON | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -109.154 RON | -6.462.262 RON | -5.170.964 RON | -2.456.772 RON | -1.055.831 RON | -90.572 RON |
| Capital subscris varsat | 48.397 RON | 48.397 RON | 48.397 RON | 48.397 RON | 48.397 RON | 48.397 RON |
| Nr. mediu salariati | 5 | 6 | 5 | 5 | 2 | 1 |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.