ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
construcţia C1
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 235.037 RON | 3.407 RON | 278.367 RON | 16.518 RON | 19.997 RON | -241.852 RON | 1 |
| 2024 | 205.917 RON | -9.377 RON | 270.789 RON | 2.901 RON | 22.629 RON | -245.259 RON | 1 |
| 2023 | 212.725 RON | 16.055 RON | 313.385 RON | 19.436 RON | 63.355 RON | -224.168 RON | 1 |
| 2022 | 95.670 RON | -35.657 RON | 316.611 RON | 8.804 RON | 45.152 RON | -240.223 RON | — |
| 2021 | 41.088 RON | -68.181 RON | 217.954 RON | 9.031 RON | 4.104 RON | -204.819 RON | 1 |
| 2020 | 7.773 RON | -136.838 RON | 201.798 RON | 9.939 RON | 55.221 RON | -136.638 RON | 0 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 235.037 RON | 205.917 RON | 212.725 RON | 95.670 RON | 41.088 RON | 7.773 RON |
| Venituri totale | 256.553 RON | 205.903 RON | 212.725 RON | 95.670 RON | 41.088 RON | 9.455 RON |
| Cheltuieli totale | 252.449 RON | 214.695 RON | 193.430 RON | 128.996 RON | 108.858 RON | 146.732 RON |
| Profit brut | 4.104 RON | 0 RON | 19.295 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 8.792 RON | 0 RON | 33.326 RON | 67.770 RON | 137.277 RON |
| Profit net | 3.407 RON | 0 RON | 16.055 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 9.377 RON | 0 RON | 35.657 RON | 68.181 RON | 136.838 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 16.518 RON | 2.901 RON | 19.436 RON | 8.804 RON | 9.031 RON | 9.939 RON |
| Active circulante | 19.997 RON | 22.629 RON | 63.355 RON | 45.152 RON | 4.104 RON | 55.221 RON |
| Stocuri | 3.495 RON | 648 RON | 1.866 RON | — | 0 RON | 0 RON |
| Creante | 10.779 RON | 11.057 RON | 33.656 RON | 28.111 RON | 478 RON | 25.421 RON |
| Casa si conturi la banci | 5.723 RON | 10.924 RON | 27.833 RON | 17.041 RON | 3.626 RON | 29.800 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 6.426 RON | 22.432 RON | 0 RON | 0 RON |
| Datorii totale | 278.367 RON | 270.789 RON | 313.385 RON | 316.611 RON | 217.954 RON | 201.798 RON |
| Capitaluri proprii | -241.852 RON | -245.259 RON | -224.168 RON | -240.223 RON | -204.819 RON | -136.638 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 0 |