| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 170.977 RON | 128.451 RON | 51.917 RON | 0 RON | 360.148 RON | 308.231 RON | 1 |
| 2024 | 1.017.742 RON | 799.353 RON | 110.385 RON | — | 909.978 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 170.977 RON |
| 799.593 RON |
| 3 |
| 2023 | 616.220 RON | 513.659 RON | 19.644 RON | — | 533.543 RON | 513.899 RON | 1 |
| 2022 | 424.693 RON | 388.891 RON | 10.817 RON | 0 RON | 399.948 RON | 389.131 RON | 1 |
| 2021 | 450.953 RON | 407.400 RON | 8.611 RON | 19 RON | 416.153 RON | 407.561 RON | — |
| 2020 | — | -39 RON | 771 RON | 193 RON | 739 RON | 161 RON | — |
| 1.017.742 RON |
| 616.220 RON |
| 424.693 RON |
| 450.953 RON |
| — |
| Venituri totale | 171.432 RON | 1.031.642 RON | 616.481 RON | 425.027 RON | 450.999 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 36.381 RON | 209.104 RON | 96.660 RON | 27.662 RON | 30.070 RON | 39 RON |
| Profit brut | 135.051 RON | 822.538 RON | 519.821 RON | 397.365 RON | 420.929 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 39 RON |
| Profit net | 128.451 RON | 799.353 RON | 513.659 RON | 388.891 RON | 407.400 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 39 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | 0 RON | 19 RON | 193 RON |
| Active circulante | 360.148 RON | 909.978 RON | 533.543 RON | 399.948 RON | 416.153 RON | 739 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | 453 RON |
| Creante | 360.148 RON | 905.017 RON | 529.078 RON | 391.895 RON | 413.448 RON | 86 RON |
| Casa si conturi la banci | 0 RON | 4.961 RON | 4.465 RON | 8.053 RON | 2.705 RON | 200 RON |
| Datorii totale | 51.917 RON | 110.385 RON | 19.644 RON | 10.817 RON | 8.611 RON | 771 RON |
| Capitaluri proprii | 308.231 RON | 799.593 RON | 513.899 RON | 389.131 RON | 407.561 RON | 161 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 3 | 1 | 1 | — | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.