ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Ia act de renunţarea reclamantului HOLVER SRL la judecarea cererii cu valoare redusă formulată împotriva pârâtului MOBILA SALCEA SRL. Cu drept de a formula recurs în termen de 30 zile de la comunicare, cererea urmând a se depune la Judecătoria Suceava . Pronunţată în cameră de consiliu, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 22.10.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 196.445 RON | 14.144 RON | 478.418 RON | 160.126 RON | 315.110 RON | -3.182 RON | 1 |
| 2024 | 639.723 RON | 36.672 RON | 524.031 RON | 198.980 RON | 275.036 RON | -17.326 RON | 1 |
| 2023 | 196.152 RON | -72.317 RON | 419.179 RON | 245.136 RON | 120.045 RON | -53.998 RON | 1 |
| 2022 | 167.581 RON | 64.323 RON | 116.059 RON | 94.993 RON | 39.384 RON | 18.318 RON | 1 |
| 2021 | 21.774 RON | -40.778 RON | 255.088 RON | 114.292 RON | 94.791 RON | -46.005 RON | 1 |
| 2020 | — | -5.427 RON | 68.812 RON | 48.668 RON | 14.917 RON | -5.227 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 196.445 RON | 639.723 RON | 196.152 RON | 167.581 RON | 21.774 RON | — |
| Venituri totale | 326.910 RON | 622.375 RON | 269.557 RON | 364.745 RON | 34.340 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 307.601 RON | 575.450 RON | 341.874 RON | 296.774 RON | 74.779 RON | 5.427 RON |
| Profit brut | 19.309 RON | 46.925 RON | 0 RON | 67.971 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 72.317 RON | 0 RON | 40.439 RON | 5.427 RON |
| Profit net | 14.144 RON | 36.672 RON | 0 RON | 64.323 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 72.317 RON | 0 RON | 40.778 RON | 5.427 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 160.126 RON | 198.980 RON | 245.136 RON | 94.993 RON | 114.292 RON | 48.668 RON |
| Active circulante | 315.110 RON | 275.036 RON | 120.045 RON | 39.384 RON | 94.791 RON | 14.917 RON |
| Stocuri | 157.873 RON | 81.292 RON | 96.622 RON | 36.553 RON | 74.507 RON | 9.090 RON |
| Creante | 128.496 RON | 156.721 RON | 22.680 RON | 2.418 RON | 17.249 RON | 894 RON |
| Casa si conturi la banci | 28.741 RON | 37.023 RON | 743 RON | 413 RON | 3.035 RON | 4.933 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 32.689 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 478.418 RON | 524.031 RON | 419.179 RON | 116.059 RON | 255.088 RON | 68.812 RON |
| Capitaluri proprii | -3.182 RON | -17.326 RON | -53.998 RON | 18.318 RON | -46.005 RON | -5.227 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |