KEIA MARKET S.R.L.
- J23/4238/2020ILFOVdin 18.09.2020
- J2021000502297PRAHOVAdin 23.02.2021in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
satul Măneciu-Ungureni
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 267.738 RON | -3.367 RON | 49.377 RON | 2.577 RON | 16.117 RON | -30.683 RON | 1 |
| 2024 | 347.634 RON | -15.513 RON | 96.154 RON | 5.986 RON | 62.692 RON | -27.476 RON | 1 |
| 2023 | 120.174 RON | -8.419 RON | 72.870 RON | 8.250 RON | 52.657 RON | -11.963 RON | 2 |
| 2022 | — | -50 RON | 3.546 RON | — | 2 RON | -3.544 RON | — |
| 2021 | — | -130 RON | 3.546 RON | — | 52 RON | -3.494 RON | — |
| 2020 | 95.457 RON | -3.564 RON | 11.461 RON | — | 8.097 RON | -3.364 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 267.738 RON | 347.634 RON | 120.174 RON | — | — | 95.457 RON |
| Venituri totale | 298.465 RON | 347.634 RON | 120.174 RON | 0 RON | 50 RON | 105.408 RON |
| Cheltuieli totale | 298.831 RON | 357.791 RON | 128.593 RON | 50 RON | 178 RON | 106.708 RON |
| Pierdere bruta | 366 RON | 10.157 RON | 8.419 RON | 50 RON | 128 RON | 1.300 RON |
| Pierdere neta | 3.367 RON | 15.513 RON | 8.419 RON | 50 RON | 130 RON | 3.564 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.577 RON | 5.986 RON | 8.250 RON | — | — | — |
| Active circulante | 16.117 RON | 62.692 RON | 52.657 RON | 2 RON | 52 RON | 8.097 RON |
| Stocuri | 6.820 RON | 41.978 RON | 41.001 RON | — | — | — |
| Creante | 1.532 RON | 3.967 RON | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 7.765 RON | 16.747 RON | 11.656 RON | 2 RON | 52 RON | 8.097 RON |
| Datorii totale | 49.377 RON | 96.154 RON | 72.870 RON | 3.546 RON | 3.546 RON | 11.461 RON |
| Capitaluri proprii | -30.683 RON | -27.476 RON | -11.963 RON | -3.544 RON | -3.494 RON | -3.364 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 2 | — | — | 1 |