NEW SAFETY AUTOMATION S.R.L.
- J3/1490/2020ARGESdin 22.09.2020
- J2022003432226IASIdin 06.09.2022in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 311.392 RON | 213.167 RON | 49.828 RON | 52.845 RON | 220.856 RON | 223.873 RON | 1 |
| 2024 | 288.221 RON | 205.860 RON | 90.228 RON | 75.939 RON | 231.112 RON | 216.823 RON | 1 |
| 2023 | 388.098 RON | 260.600 RON | 17.723 RON | 94.818 RON | 183.985 RON | 261.080 RON | 1 |
| 2022 | 524.939 RON | 200.814 RON | 20.955 RON | — | 222.210 RON | 201.255 RON | 1 |
| 2021 | 367.270 RON | 112.282 RON | 56.596 RON | — | 302.384 RON | 245.788 RON | 1 |
| 2020 | 71.678 RON | 50.874 RON | 15.110 RON | — | 195.984 RON | 180.874 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 311.392 RON | 288.221 RON | 388.098 RON | 524.939 RON | 367.270 RON | 71.678 RON |
| Venituri totale | 311.412 RON | 288.253 RON | 404.620 RON | 528.156 RON | 368.968 RON | 71.678 RON |
| Cheltuieli totale | 93.838 RON | 79.511 RON | 140.055 RON | 313.390 RON | 246.438 RON | 18.654 RON |
| Profit brut | 217.574 RON | 208.742 RON | 264.565 RON | 214.766 RON | 122.530 RON | 53.024 RON |
| Profit net | 213.167 RON | 205.860 RON | 260.600 RON | 200.814 RON | 112.282 RON | 50.874 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 52.845 RON | 75.939 RON | 94.818 RON | — | — | — |
| Active circulante | 220.856 RON | 231.112 RON | 183.985 RON | 222.210 RON | 302.384 RON | 195.984 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 4.046 RON | 14.113 RON | — | — |
| Creante | 210.254 RON | 185.253 RON | 159.299 RON | 164.693 RON | 80.928 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 10.602 RON | 45.859 RON | 20.640 RON | 43.404 RON | 221.456 RON | 195.984 RON |
| Datorii totale | 49.828 RON | 90.228 RON | 17.723 RON | 20.955 RON | 56.596 RON | 15.110 RON |
| Capitaluri proprii | 223.873 RON | 216.823 RON | 261.080 RON | 201.255 RON | 245.788 RON | 180.874 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 130.000 RON | 130.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |