ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30.026 RON | -148.862 RON | 10.908 RON | 29.271 RON | 10.684 RON | 29.380 RON | 2 |
| 2024 | 39.117 RON | -193.860 RON | 7.662 RON | 44.271 RON | 137.620 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 30.026 RON |
| 178.242 RON |
| 3 |
| 2023 | 1.875.410 RON | 744.250 RON | 32.965 RON | 59.271 RON | 716.521 RON | 744.490 RON | 3 |
| 2022 | 116.119 RON | 25.049 RON | 5.607 RON | — | 30.896 RON | 25.289 RON | 1 |
| 2021 | 111.641 RON | 44.231 RON | 22.229 RON | 49 RON | 66.652 RON | 44.472 RON | 1 |
| 2020 | 309.341 RON | 137.786 RON | 7.997 RON | 113 RON | 145.870 RON | 137.986 RON | 1 |
| 39.117 RON |
| 1.875.410 RON |
| 116.119 RON |
| 111.641 RON |
| 309.341 RON |
| Venituri totale | 31.585 RON | 48.836 RON | 1.879.343 RON | 116.119 RON | 111.641 RON | 309.341 RON |
| Cheltuieli totale | 180.146 RON | 242.281 RON | 1.116.300 RON | 89.954 RON | 66.294 RON | 168.462 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 763.043 RON | 26.165 RON | 45.347 RON | 140.879 RON |
| Pierdere bruta | 148.561 RON | 193.445 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 744.250 RON | 25.049 RON | 44.231 RON | 137.786 RON |
| Pierdere neta | 148.862 RON | 193.860 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 29.271 RON | 44.271 RON | 59.271 RON | — | 49 RON | 113 RON |
| Active circulante | 10.684 RON | 137.620 RON | 716.521 RON | 30.896 RON | 66.652 RON | 145.870 RON |
| Creante | 10.372 RON | 6.060 RON | 414.933 RON | 28.000 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 312 RON | 131.560 RON | 301.588 RON | 2.896 RON | 66.652 RON | 145.870 RON |
| Cheltuieli in avans | 333 RON | 4.013 RON | 1.663 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 10.908 RON | 7.662 RON | 32.965 RON | 5.607 RON | 22.229 RON | 7.997 RON |
| Capitaluri proprii | 29.380 RON | 178.242 RON | 744.490 RON | 25.289 RON | 44.472 RON | 137.986 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.