ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.389.536 RON | 108.795 RON | 238.283 RON | 6.364 RON | 845.809 RON | 634.597 RON | 11 |
| 2024 | 2.434.436 RON | 168.994 RON | 229.414 RON | 14.422 RON | 718.329 RON | 525.803 RON | 10 |
| 2023 | 1.673.471 RON | 235.260 RON | 93.255 RON | 11.873 RON | 422.471 RON | 354.895 RON | 6 |
| 2022 | 1.176.806 RON | 37.063 RON | 90.354 RON | 21.285 RON | 172.059 RON | 119.635 RON | 6 |
| 2021 | 708.025 RON | 73.678 RON | 60.295 RON | 12.363 RON | 119.893 RON | 82.672 RON | 3 |
| 2020 | 152.080 RON | 8.494 RON | 38.306 RON | — | 40.330 RON | 8.994 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.389.536 RON | 2.434.436 RON | 1.673.471 RON | 1.176.806 RON | 708.025 RON | 152.080 RON |
| Venituri totale | 2.407.163 RON | 2.438.089 RON | 1.676.637 RON | 1.178.366 RON | 708.752 RON | 152.088 RON |
| Cheltuieli totale | 2.279.859 RON | 2.241.388 RON | 1.425.442 RON | 1.133.152 RON | 629.194 RON | 142.363 RON |
| Profit brut | 127.304 RON | 196.701 RON | 251.195 RON | 45.214 RON | 79.558 RON | 9.725 RON |
| Profit net | 108.795 RON | 168.994 RON | 235.260 RON | 37.063 RON | 73.678 RON | 8.494 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 6.364 RON | 14.422 RON | 11.873 RON | 21.285 RON | 12.363 RON | — |
| Active circulante | 845.809 RON | 718.329 RON | 422.471 RON | 172.059 RON | 119.893 RON | 40.330 RON |
| Creante | 738.591 RON | 708.311 RON | 386.034 RON | 126.279 RON | 57.461 RON | 8.536 RON |
| Casa si conturi la banci | 107.218 RON | 10.018 RON | 36.437 RON | 45.780 RON | 62.432 RON | 31.794 RON |
| Cheltuieli in avans | 20.707 RON | 22.466 RON | 13.806 RON | 16.645 RON | 10.711 RON | 6.970 RON |
| Datorii totale | 238.283 RON | 229.414 RON | 93.255 RON | 90.354 RON | 60.295 RON | 38.306 RON |
| Capitaluri proprii | 634.597 RON | 525.803 RON | 354.895 RON | 119.635 RON | 82.672 RON | 8.994 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | 11 | 10 | 6 | 6 | 3 | 3 |