ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 386.023 RON | 214.231 RON | 106.084 RON | 114.881 RON | 203.253 RON | 214.471 RON | 2 |
| 2024 | 289.549 RON | 165.265 RON | 119.334 RON | 129.760 RON | 153.747 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 386.023 RON |
| 165.505 RON |
| 1 |
| 2023 | 275.740 RON | 89.115 RON | 18.614 RON | 3.704 RON | 104.098 RON | 89.355 RON | 3 |
| 2022 | 233.815 RON | 52.403 RON | 22.109 RON | — | 74.725 RON | 52.643 RON | 4 |
| 2021 | 190.900 RON | 83.880 RON | 8.685 RON | — | 90.213 RON | 84.120 RON | 3 |
| 2020 | 39.300 RON | 36.493 RON | 959 RON | — | 37.652 RON | 36.693 RON | — |
| 289.549 RON |
| 275.740 RON |
| 233.815 RON |
| 190.900 RON |
| 39.300 RON |
| Venituri totale | 386.666 RON | 289.815 RON | 275.779 RON | 260.815 RON | 204.462 RON | 39.300 RON |
| Cheltuieli totale | 164.922 RON | 121.710 RON | 184.069 RON | 206.338 RON | 117.981 RON | 1.848 RON |
| Profit brut | 221.744 RON | 168.105 RON | 91.710 RON | 54.477 RON | 86.481 RON | 37.452 RON |
| Profit net | 214.231 RON | 165.265 RON | 89.115 RON | 52.403 RON | 83.880 RON | 36.493 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 114.881 RON | 129.760 RON | 3.704 RON | — | — | — |
| Active circulante | 203.253 RON | 153.747 RON | 104.098 RON | 74.725 RON | 90.213 RON | 37.652 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | 6.684 RON | — | — |
| Creante | 181.386 RON | 149.607 RON | 59.688 RON | 66.783 RON | 64.300 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 21.867 RON | 4.140 RON | 44.410 RON | 1.258 RON | 25.913 RON | 37.652 RON |
| Cheltuieli in avans | 2.421 RON | 1.332 RON | 167 RON | 27 RON | 2.592 RON | — |
| Datorii totale | 106.084 RON | 119.334 RON | 18.614 RON | 22.109 RON | 8.685 RON | 959 RON |
| Capitaluri proprii | 214.471 RON | 165.505 RON | 89.355 RON | 52.643 RON | 84.120 RON | 36.693 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 1 | 3 | 4 | 3 | — |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.