| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 322.840 RON | 31.466 RON | 59.753 RON | 0 RON | 91.080 RON | 31.706 RON | 3 |
| 2024 | 294.250 RON | 41.267 RON | 29.459 RON | — | 70.425 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 322.840 RON |
| 41.507 RON |
| 4 |
| 2023 | 299.365 RON | 178.732 RON | 8.455 RON | — | 186.956 RON | 178.972 RON | 2 |
| 2022 | 243.685 RON | 153.569 RON | 19.812 RON | — | 168.946 RON | 153.809 RON | 2 |
| 2021 | 278.805 RON | 219.058 RON | 12.240 RON | — | 231.038 RON | 219.298 RON | 1 |
| 2020 | 36.010 RON | 29.297 RON | 3.428 RON | 91 RON | 32.834 RON | 29.497 RON | 1 |
| 294.250 RON |
| 299.365 RON |
| 243.685 RON |
| 278.805 RON |
| 36.010 RON |
| Venituri totale | 323.026 RON | 294.250 RON | 299.365 RON | 243.685 RON | 278.805 RON | 36.010 RON |
| Cheltuieli totale | 286.671 RON | 246.774 RON | 118.125 RON | 87.851 RON | 57.332 RON | 6.353 RON |
| Profit brut | 36.355 RON | 47.476 RON | 181.240 RON | 155.834 RON | 221.473 RON | 29.657 RON |
| Profit net | 31.466 RON | 41.267 RON | 178.732 RON | 153.569 RON | 219.058 RON | 29.297 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | 91 RON |
| Active circulante | 91.080 RON | 70.425 RON | 186.956 RON | 168.946 RON | 231.038 RON | 32.834 RON |
| Creante | 89.445 RON | 32.182 RON | 156.616 RON | 150.654 RON | 225.423 RON | 14.610 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.635 RON | 38.243 RON | 30.340 RON | 18.292 RON | 5.615 RON | 18.224 RON |
| Cheltuieli in avans | 379 RON | 541 RON | 471 RON | 4.675 RON | 500 RON | — |
| Datorii totale | 59.753 RON | 29.459 RON | 8.455 RON | 19.812 RON | 12.240 RON | 3.428 RON |
| Capitaluri proprii | 31.706 RON | 41.507 RON | 178.972 RON | 153.809 RON | 219.298 RON | 29.497 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.