| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 573.229 RON | 9.483 RON | 555.890 RON | 0 RON | 66.210 RON | -489.680 RON | 3 |
| 2024 | 671.968 RON | -365.164 RON | 592.272 RON | — | 93.109 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 573.229 RON |
| -499.163 RON |
| 3 |
| 2023 | 298.320 RON | -87.996 RON | 580.039 RON | 5.945 RON | 440.095 RON | -133.999 RON | 3 |
| 2022 | 103.276 RON | -79.410 RON | 262.743 RON | 12.431 RON | 204.309 RON | -46.003 RON | 2 |
| 2021 | 277.188 RON | 30.779 RON | 26.165 RON | — | 59.571 RON | 33.406 RON | 2 |
| 2020 | 7.285 RON | 2.427 RON | 32.435 RON | — | 35.062 RON | 2.627 RON | — |
| 671.968 RON |
| 298.320 RON |
| 103.276 RON |
| 277.188 RON |
| 7.285 RON |
| Venituri totale | 633.297 RON | 671.968 RON | 298.320 RON | 103.276 RON | 280.238 RON | 14.000 RON |
| Cheltuieli totale | 607.741 RON | 1.020.087 RON | 383.329 RON | 181.653 RON | 245.761 RON | 11.153 RON |
| Profit brut | 25.556 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 34.477 RON | 2.847 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 348.119 RON | 85.009 RON | 78.377 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 9.483 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 30.779 RON | 2.427 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 365.164 RON | 87.996 RON | 79.410 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | 5.945 RON | 12.431 RON | — | — |
| Active circulante | 66.210 RON | 93.109 RON | 440.095 RON | 204.309 RON | 59.571 RON | 35.062 RON |
| Stocuri | 32.909 RON | 45.045 RON | 393.524 RON | 193.765 RON | 12.816 RON | 30.367 RON |
| Creante | 28.633 RON | 29.716 RON | 610 RON | 2.620 RON | 5.735 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 4.668 RON | 18.348 RON | 45.961 RON | 7.924 RON | 41.020 RON | 4.695 RON |
| Datorii totale | 555.890 RON | 592.272 RON | 580.039 RON | 262.743 RON | 26.165 RON | 32.435 RON |
| Capitaluri proprii | -489.680 RON | -499.163 RON | -133.999 RON | -46.003 RON | 33.406 RON | 2.627 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.