VLADACOM CHEMICALS S.R.L.
- J1/992/2020ALBAdin 08.10.2020
- J13/3449/2021CONSTANTAdin 19.10.2021in vigoare
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 RON | -3.827 RON | 3.827 RON | — | 0 RON | -3.827 RON | 0 |
| 2023 | 99.451 RON | 34.953 RON | 819.161 RON | 0 RON | 874.643 RON |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 99.451 RON | 132.353 RON |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2024
ANAF · 30.06.2026
| 55.482 RON |
| 1 |
| 2022 | 132.353 RON | 110.362 RON | 1.378 RON | 74.425 RON | 927.482 RON | 1.000.529 RON | — |
| 2021 | -483.279 RON | -480.683 RON | 813 RON | 53.634 RON | 837.346 RON | 890.167 RON | — |
| 2020 | 1.389.816 RON | 1.370.650 RON | 14.627 RON | — | 1.385.477 RON | 1.370.850 RON | — |
| -483.279 RON |
| 1.389.816 RON |
| Venituri totale | 81 RON | 179.289 RON | 154.478 RON | -458.927 RON | 1.389.847 RON |
| Cheltuieli totale | 3.908 RON | 142.785 RON | 42.850 RON | 21.404 RON | 5.299 RON |
| Profit brut | 0 RON | 36.504 RON | 111.628 RON | 0 RON | 1.384.548 RON |
| Pierdere bruta | 3.827 RON | 0 RON | 0 RON | 480.331 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 34.953 RON | 110.362 RON | 0 RON | 1.370.650 RON |
| Pierdere neta | 3.827 RON | 0 RON | 0 RON | 480.683 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 0 RON | 74.425 RON | 53.634 RON | — |
| Active circulante | 0 RON | 874.643 RON | 927.482 RON | 837.346 RON | 1.385.477 RON |
| Stocuri | 0 RON | 265 RON | 534.659 RON | 0 RON | 970 RON |
| Creante | 0 RON | 1.167 RON | 26.129 RON | 2.108 RON | 806.064 RON |
| Casa si conturi la banci | 0 RON | 873.211 RON | 366.694 RON | 835.238 RON | 578.443 RON |
| Datorii totale | 3.827 RON | 819.161 RON | 1.378 RON | 813 RON | 14.627 RON |
| Capitaluri proprii | -3.827 RON | 55.482 RON | 1.000.529 RON | 890.167 RON | 1.370.850 RON |
| Capital subscris varsat | 0 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | — | — | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.