ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 56.025 RON | -22.599 RON | 61.142 RON | — | 10.034 RON | -51.108 RON | 1 |
| 2024 | 79.910 RON | -34.521 RON | 64.871 RON | 173 RON | 131.866 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 56.025 RON | 79.910 RON | 256.943 RON | 240.678 RON |
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| 67.168 RON |
| 1 |
| 2023 | 256.943 RON | 47.910 RON | 39.768 RON | 173 RON | 180.783 RON | 141.188 RON | 1 |
| 2022 | 240.678 RON | 92.778 RON | 12.792 RON | 173 RON | 105.897 RON | 93.278 RON | 1 |
| Venituri totale | 56.025 RON | 79.910 RON | 256.943 RON | 240.678 RON |
| Cheltuieli totale | 77.870 RON | 112.034 RON | 194.567 RON | 143.118 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 62.376 RON | 97.560 RON |
| Pierdere bruta | 21.845 RON | 32.124 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 47.910 RON | 92.778 RON |
| Pierdere neta | 22.599 RON | 34.521 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 173 RON | 173 RON | 173 RON |
| Active circulante | 10.034 RON | 131.866 RON | 180.783 RON | 105.897 RON |
| Stocuri | — | 72.569 RON | 81.004 RON | 35.264 RON |
| Creante | 311 RON | 12.852 RON | 138 RON | 138 RON |
| Casa si conturi la banci | 9.723 RON | 46.445 RON | 99.641 RON | 70.495 RON |
| Datorii totale | 61.142 RON | 64.871 RON | 39.768 RON | 12.792 RON |
| Capitaluri proprii | -51.108 RON | 67.168 RON | 141.188 RON | 93.278 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| firmăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Procedura deschisa la 27.01.2026
Încheiere de deschidere a procedurii insolvenţei în formă generală · BPI 2920/2026
Tabel preliminar al creanţelor · BPI 10505/2026
Tabel definitiv al creanţelor · BPI 14486/2026
Sentinţă de deschidere a procedurii falimentului în formă simplificată · BPI 18033/2026
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.