ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 483.581 RON | 8.978 RON | 135.843 RON | 239.304 RON | 791.146 RON | 422.385 RON | 1 |
| 2024 | 289.049 RON | 105.103 RON | 89.946 RON | 168.316 RON | 577.057 RON | 413.407 RON | 2 |
| 2023 | 280.917 RON | 209.130 RON | 13.200 RON | — | 732.043 RON | 616.408 RON | 1 |
| 2022 | 237.540 RON | 200.240 RON | 1.976 RON | 0 RON | 409.254 RON | 407.278 RON | 1 |
| 2021 | 75.481 RON | 70.732 RON | 1.816 RON | — | 208.854 RON | 207.038 RON | — |
| 2020 | 140.315 RON | 136.106 RON | 4.209 RON | — | 140.315 RON | 136.106 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 483.581 RON | 289.049 RON | 280.917 RON | 237.540 RON | 75.481 RON | 140.315 RON |
| Venituri totale | 483.581 RON | 294.587 RON | 280.917 RON | 237.540 RON | 75.481 RON | 140.315 RON |
| Cheltuieli totale | 466.586 RON | 188.484 RON | 69.106 RON | 34.415 RON | 2.530 RON | — |
| Profit brut | 16.995 RON | 106.103 RON | 211.811 RON | 203.125 RON | 72.951 RON | 140.315 RON |
| Profit net | 8.978 RON | 105.103 RON | 209.130 RON | 200.240 RON | 70.732 RON | 136.106 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 239.304 RON | 168.316 RON | — | 0 RON | — | — |
| Active circulante | 791.146 RON | 577.057 RON | 732.043 RON | 409.254 RON | 208.854 RON | 140.315 RON |
| Creante | 748.712 RON | 535.065 RON | 673.223 RON | 170.000 RON | 200.000 RON | 140.315 RON |
| Casa si conturi la banci | 42.434 RON | 41.992 RON | 58.820 RON | 239.254 RON | 8.854 RON | — |
| Datorii totale | 135.843 RON | 89.946 RON | 13.200 RON | 1.976 RON | 1.816 RON | 4.209 RON |
| Venituri in avans | 472.222 RON | 242.020 RON | 102.435 RON | 0 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | 422.385 RON | 413.407 RON | 616.408 RON | 407.278 RON | 207.038 RON | 136.106 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 1 | 1 | — | — |