| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 370.820 RON | 141.977 RON | 262.113 RON | 264.243 RON | 140.087 RON | 142.217 RON | 0 |
| 2024 | 375.491 RON | 249.824 RON | 198.098 RON | 222.683 RON | 225.479 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 370.820 RON |
| 250.064 RON |
| — |
| 2023 | 176.661 RON | 102.772 RON | 36.174 RON | 17.192 RON | 121.994 RON | 103.012 RON | 1 |
| 2022 | 286.728 RON | 235.349 RON | 29.892 RON | 21.391 RON | 244.090 RON | 235.589 RON | — |
| 2021 | 298.459 RON | 246.448 RON | 18.760 RON | 18.060 RON | 247.847 RON | 247.147 RON | — |
| 2020 | 33.091 RON | 26.499 RON | 4.017 RON | — | 30.032 RON | 26.699 RON | — |
| 375.491 RON |
| 176.661 RON |
| 286.728 RON |
| 298.459 RON |
| 33.091 RON |
| Venituri totale | 370.820 RON | 375.580 RON | 176.661 RON | 286.728 RON | 298.459 RON | 33.091 RON |
| Cheltuieli totale | 217.709 RON | 114.491 RON | 72.122 RON | 42.776 RON | 44.056 RON | 5.575 RON |
| Profit brut | 153.111 RON | 261.089 RON | 104.539 RON | 243.952 RON | 254.403 RON | 27.516 RON |
| Profit net | 141.977 RON | 249.824 RON | 102.772 RON | 235.349 RON | 246.448 RON | 26.499 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 264.243 RON | 222.683 RON | 17.192 RON | 21.391 RON | 18.060 RON | — |
| Active circulante | 140.087 RON | 225.479 RON | 121.994 RON | 244.090 RON | 247.847 RON | 30.032 RON |
| Stocuri | 38.069 RON | 6.462 RON | 2.383 RON | — | 3.476 RON | — |
| Creante | 81.600 RON | 158.700 RON | 113.620 RON | 236.162 RON | 98.300 RON | 13.000 RON |
| Casa si conturi la banci | 20.418 RON | 60.317 RON | 5.991 RON | 7.928 RON | 146.071 RON | 17.032 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | 684 RON |
| Datorii totale | 262.113 RON | 198.098 RON | 36.174 RON | 29.892 RON | 18.760 RON | 4.017 RON |
| Capitaluri proprii | 142.217 RON | 250.064 RON | 103.012 RON | 235.589 RON | 247.147 RON | 26.699 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | — | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 1 | — | — | — |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.