| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 93.824 RON | 31.948 RON | 49.766 RON | 106.570 RON | 35.762 RON | 94.311 RON | 0 |
| 2024 | 68.302 RON | 32.194 RON | 5.504 RON | 4.234 RON | 85.351 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 93.824 RON |
| 84.557 RON |
| — |
| 2023 | 86.585 RON | 52.123 RON | 2.893 RON | — | 55.059 RON | 52.363 RON | — |
| 2022 | 47.034 RON | 34.449 RON | 292 RON | — | 33.889 RON | 34.689 RON | — |
| 2021 | 27.332 RON | 19.812 RON | 198 RON | — | 22.032 RON | 21.834 RON | — |
| 2020 | 2.556 RON | 1.822 RON | 734 RON | — | 2.756 RON | 2.022 RON | — |
| 68.302 RON |
| 86.585 RON |
| 47.034 RON |
| 27.332 RON |
| 2.556 RON |
| Venituri totale | 94.134 RON | 70.545 RON | 86.585 RON | 47.034 RON | 27.332 RON | 2.556 RON |
| Cheltuieli totale | 56.342 RON | 33.283 RON | 24.770 RON | 11.202 RON | 6.797 RON | 657 RON |
| Profit brut | 37.792 RON | 37.262 RON | 61.815 RON | 35.832 RON | 20.535 RON | 1.899 RON |
| Profit net | 31.948 RON | 32.194 RON | 52.123 RON | 34.449 RON | 19.812 RON | 1.822 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 106.570 RON | 4.234 RON | — | — | — | — |
| Active circulante | 35.762 RON | 85.351 RON | 55.059 RON | 33.889 RON | 22.032 RON | 2.756 RON |
| Creante | 3.150 RON | 344 RON | 5.277 RON | 921 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 30.012 RON | 85.007 RON | 9.782 RON | 32.968 RON | 22.032 RON | 2.756 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.745 RON | 476 RON | 197 RON | 1.092 RON | — | — |
| Datorii totale | 49.766 RON | 5.504 RON | 2.893 RON | 292 RON | 198 RON | 734 RON |
| Capitaluri proprii | 94.311 RON | 84.557 RON | 52.363 RON | 34.689 RON | 21.834 RON | 2.022 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă | 90% |
| 10% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.