| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 615.943 RON | -346.077 RON | 849.183 RON | 505.103 RON | 1.858.048 RON | 1.513.968 RON | 1 |
| 2024 | 188.316 RON | 231.872 RON | 697.898 RON | 501.113 RON | 2.056.830 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 615.943 RON |
| 1.860.045 RON |
| 1 |
| 2023 | 1.128.186 RON | 928.501 RON | 883.877 RON | 503.752 RON | 2.008.298 RON | 1.628.173 RON | 1 |
| 2022 | 651.655 RON | 326.260 RON | 1.414.569 RON | 510.049 RON | 1.604.192 RON | 699.672 RON | — |
| 2021 | 443.314 RON | 373.322 RON | 654.996 RON | 515.064 RON | 513.344 RON | 373.412 RON | — |
| 2020 | — | -110 RON | 650.897 RON | 536.091 RON | 114.896 RON | 90 RON | — |
| 188.316 RON |
| 1.128.186 RON |
| 651.655 RON |
| 443.314 RON |
| — |
| Venituri totale | 802.706 RON | 1.779.872 RON | 1.393.682 RON | 1.464.096 RON | 848.978 RON | — |
| Cheltuieli totale | 1.142.624 RON | 1.546.117 RON | 453.899 RON | 1.117.631 RON | 462.357 RON | 110 RON |
| Profit brut | 0 RON | 233.755 RON | 939.783 RON | 346.465 RON | 386.621 RON | — |
| Pierdere bruta | 339.918 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 110 RON |
| Profit net | 0 RON | 231.872 RON | 928.501 RON | 326.260 RON | 373.322 RON | — |
| Pierdere neta | 346.077 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 110 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 505.103 RON | 501.113 RON | 503.752 RON | 510.049 RON | 515.064 RON | 536.091 RON |
| Active circulante | 1.858.048 RON | 2.056.830 RON | 2.008.298 RON | 1.604.192 RON | 513.344 RON | 114.896 RON |
| Stocuri | 1.005.945 RON | 1.398.463 RON | 471.408 RON | 680.417 RON | 313.020 RON | — |
| Creante | 785.581 RON | 415.812 RON | 1.481.614 RON | 921.286 RON | 172.215 RON | 101.706 RON |
| Casa si conturi la banci | 66.522 RON | 242.555 RON | 55.276 RON | 2.489 RON | 28.109 RON | 13.190 RON |
| Datorii totale | 849.183 RON | 697.898 RON | 883.877 RON | 1.414.569 RON | 654.996 RON | 650.897 RON |
| Capitaluri proprii | 1.513.968 RON | 1.860.045 RON | 1.628.173 RON | 699.672 RON | 373.412 RON | 90 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.