ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.172.918 RON | 368.500 RON | 373.801 RON | 81.485 RON | 1.353.777 RON | 1.061.461 RON | 7 |
| 2023 | 3.169.459 RON | 255.036 RON | 139.707 RON | 58.297 RON | 793.937 RON |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 4.172.918 RON | 3.169.459 RON | 2.753.077 RON |
| 712.527 RON |
| 4 |
| 2022 | 2.753.077 RON | 258.401 RON | 44.268 RON | 17.326 RON | 511.434 RON | 484.492 RON | 3 |
| 2021 | 1.912.794 RON | 222.880 RON | 113.959 RON | 11.904 RON | 328.146 RON | 226.091 RON | 2 |
| 2020 | 101.953 RON | 3.011 RON | 80.572 RON | 3.396 RON | 80.387 RON | 3.211 RON | 1 |
| 1.912.794 RON |
| 101.953 RON |
| Venituri totale | 4.220.762 RON | 3.179.540 RON | 2.765.942 RON | 1.925.973 RON | 101.953 RON |
| Cheltuieli totale | 3.781.579 RON | 2.891.619 RON | 2.488.159 RON | 1.686.208 RON | 98.683 RON |
| Profit brut | 439.183 RON | 287.921 RON | 277.783 RON | 239.765 RON | 3.270 RON |
| Profit net | 368.500 RON | 255.036 RON | 258.401 RON | 222.880 RON | 3.011 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 81.485 RON | 58.297 RON | 17.326 RON | 11.904 RON | 3.396 RON |
| Active circulante | 1.353.777 RON | 793.937 RON | 511.434 RON | 328.146 RON | 80.387 RON |
| Stocuri | 544.921 RON | 218.194 RON | 148.047 RON | 107.126 RON | 57.296 RON |
| Creante | 13.337 RON | 0 RON | 7.937 RON | 8.303 RON | 5.000 RON |
| Casa si conturi la banci | 794.561 RON | 572.850 RON | 355.450 RON | 212.717 RON | 18.091 RON |
| Datorii totale | 373.801 RON | 139.707 RON | 44.268 RON | 113.959 RON | 80.572 RON |
| Capitaluri proprii | 1.061.461 RON | 712.527 RON | 484.492 RON | 226.091 RON | 3.211 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 7 | 4 | 3 | 2 | 1 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.