| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 553.626 RON | 281.233 RON | 113.295 RON | 172.017 RON | 846.853 RON | 905.575 RON | 1 |
| 2024 | 431.632 RON | 334.746 RON | 12.876 RON | 100.976 RON | 536.243 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 553.626 RON |
| 624.343 RON |
| 1 |
| 2023 | 286.679 RON | 246.278 RON | 6.467 RON | — | 296.063 RON | 289.596 RON | 1 |
| 2022 | 13.221 RON | 10.325 RON | 3.091 RON | — | 46.410 RON | 43.319 RON | 1 |
| 2021 | 16.958 RON | 13.982 RON | 2.198 RON | — | 35.192 RON | 32.994 RON | — |
| 2020 | 19.430 RON | 18.812 RON | 583 RON | — | 19.595 RON | 19.012 RON | — |
| 431.632 RON |
| 286.679 RON |
| 13.221 RON |
| 16.958 RON |
| 19.430 RON |
| Venituri totale | 553.637 RON | 431.643 RON | 286.679 RON | 13.221 RON | 16.958 RON | 19.430 RON |
| Cheltuieli totale | 258.286 RON | 85.890 RON | 37.677 RON | 2.675 RON | 2.477 RON | 35 RON |
| Profit brut | 295.351 RON | 345.753 RON | 249.002 RON | 10.546 RON | 14.481 RON | 19.395 RON |
| Profit net | 281.233 RON | 334.746 RON | 246.278 RON | 10.325 RON | 13.982 RON | 18.812 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 172.017 RON | 100.976 RON | — | — | — | — |
| Active circulante | 846.853 RON | 536.243 RON | 296.063 RON | 46.410 RON | 35.192 RON | 19.595 RON |
| Stocuri | 11.111 RON | — | — | — | — | — |
| Creante | 101 RON | 38.620 RON | 294.876 RON | 8.198 RON | — | 0 RON |
| Casa si conturi la banci | 835.641 RON | 497.623 RON | 1.187 RON | 38.212 RON | 35.192 RON | 19.595 RON |
| Datorii totale | 113.295 RON | 12.876 RON | 6.467 RON | 3.091 RON | 2.198 RON | 583 RON |
| Capitaluri proprii | 905.575 RON | 624.343 RON | 289.596 RON | 43.319 RON | 32.994 RON | 19.012 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.