ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 346.269 RON | 32.796 RON | 174.633 RON | 75.401 RON | 219.624 RON | 120.686 RON | 1 |
| 2024 | 167.589 RON | -31.680 RON | 151.124 RON | 106.871 RON | 132.142 RON | 87.889 RON | 1 |
| 2023 | 168.791 RON | -30.334 RON | 197.506 RON | 156.063 RON | 161.013 RON | 119.570 RON | 1 |
| 2022 | 185.850 RON | 76.456 RON | 86.346 RON | 71.097 RON | 165.153 RON | 149.904 RON | 1 |
| 2021 | 158.983 RON | 73.208 RON | 93.028 RON | 98.618 RON | 87.935 RON | 93.525 RON | — |
| 2020 | 23.328 RON | 20.117 RON | 1.200 RON | — | 21.517 RON | 20.317 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 346.269 RON | 167.589 RON | 168.791 RON | 185.850 RON | 158.983 RON | 23.328 RON |
| Venituri totale | 346.571 RON | 167.636 RON | 297.382 RON | 185.850 RON | 158.983 RON | 23.328 RON |
| Cheltuieli totale | 307.798 RON | 197.724 RON | 325.188 RON | 105.521 RON | 81.005 RON | 2.511 RON |
| Profit brut | 38.773 RON | 0 RON | 0 RON | 80.329 RON | 77.978 RON | 20.817 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 30.088 RON | 27.806 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 32.796 RON | 0 RON | 0 RON | 76.456 RON | 73.208 RON | 20.117 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 31.680 RON | 30.334 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 75.401 RON | 106.871 RON | 156.063 RON | 71.097 RON | 98.618 RON | — |
| Active circulante | 219.624 RON | 132.142 RON | 161.013 RON | 165.153 RON | 87.935 RON | 21.517 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | 13.995 RON | 1.034 RON |
| Creante | 167.753 RON | 122.258 RON | 115.557 RON | 151.878 RON | 63.887 RON | 6.556 RON |
| Casa si conturi la banci | 51.871 RON | 9.884 RON | 45.456 RON | 13.275 RON | 10.053 RON | 13.927 RON |
| Datorii totale | 174.633 RON | 151.124 RON | 197.506 RON | 86.346 RON | 93.028 RON | 1.200 RON |
| Venituri in avans | -294 RON | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 120.686 RON | 87.889 RON | 119.570 RON | 149.904 RON | 93.525 RON | 20.317 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |