Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2025 | 230.478 RON | 55.130 RON | 56.161 RON | 0 RON | 26.617 RON | -29.544 RON | 2 |
| 2024 | 152.247 RON | -18.046 RON | 91.823 RON | — | 7.149 RON | -84.674 RON | 2 |
| 2023 | 109.261 RON | -15.053 RON | 67.284 RON | — | 656 RON | -66.628 RON | 1 |
| 2022 | 61.141 RON | -45.021 RON | 51.083 RON | — | -492 RON | -51.575 RON | 2 |
| 2021 | 68.422 RON | -2.334 RON | 17.858 RON | — | 11.304 RON | -6.554 RON | 1 |
| 2020 | — | -4.420 RON | 10.198 RON | 1.116 RON | 4.862 RON | -4.220 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 230.478 RON | 152.247 RON | 109.261 RON | 61.141 RON | 68.422 RON | — |
| Venituri totale | 230.784 RON | 152.247 RON | 109.261 RON | 61.141 RON | 68.422 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 173.346 RON | 168.770 RON | 123.221 RON | 105.550 RON | 69.017 RON | 4.420 RON |
| Profit brut | 57.438 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 16.523 RON | 13.960 RON | 44.409 RON | 595 RON | 4.420 RON |
| Profit net | 55.130 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 18.046 RON | 15.053 RON | 45.021 RON | 2.334 RON | 4.420 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | 1.116 RON |
| Active circulante | 26.617 RON | 7.149 RON | 656 RON | -492 RON | 11.304 RON | 4.862 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 5.017 RON | 6.010 RON | 6.010 RON | 3.821 RON |
| Creante | 26.136 RON | 6.070 RON | 1.831 RON | 1.050 RON | 1.050 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 481 RON | 1.079 RON | -6.192 RON | -7.552 RON | 4.244 RON | 1.041 RON |
| Datorii totale | 56.161 RON | 91.823 RON | 67.284 RON | 51.083 RON | 17.858 RON | 10.198 RON |
| Capitaluri proprii | -29.544 RON | -84.674 RON | -66.628 RON | -51.575 RON | -6.554 RON | -4.220 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | — |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.