| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 161.071 RON | 109.866 RON | 9.584 RON | 0 RON | 118.558 RON | 110.106 RON | 1 |
| 2024 | 114.829 RON | 82.539 RON | 8.995 RON | — | 91.774 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 161.071 RON |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 82.779 RON |
| — |
| 2023 | 85.688 RON | 67.480 RON | 3.205 RON | — | 70.925 RON | 67.720 RON | — |
| 2022 | 77.836 RON | 72.694 RON | 478 RON | — | 73.412 RON | 72.934 RON | — |
| 2021 | 68.410 RON | 65.215 RON | 485 RON | — | 72.823 RON | 72.338 RON | — |
| 2020 | 7.200 RON | 6.923 RON | 368 RON | 102 RON | 7.389 RON | 7.123 RON | — |
| 114.829 RON |
| 85.688 RON |
| 77.836 RON |
| 68.410 RON |
| 7.200 RON |
| Venituri totale | 161.071 RON | 114.829 RON | 85.688 RON | 77.836 RON | 68.410 RON | 7.200 RON |
| Cheltuieli totale | 31.512 RON | 17.496 RON | 6.113 RON | 2.924 RON | 1.389 RON | 61 RON |
| Profit brut | 129.559 RON | 97.333 RON | 79.575 RON | 74.912 RON | 67.021 RON | 7.139 RON |
| Profit net | 109.866 RON | 82.539 RON | 67.480 RON | 72.694 RON | 65.215 RON | 6.923 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | 102 RON |
| Active circulante | 118.558 RON | 91.774 RON | 70.925 RON | 73.412 RON | 72.823 RON | 7.389 RON |
| Creante | 57.232 RON | 57.962 RON | 3.784 RON | 2.147 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 61.326 RON | 33.812 RON | 67.141 RON | 71.265 RON | 72.823 RON | 7.389 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.132 RON | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 9.584 RON | 8.995 RON | 3.205 RON | 478 RON | 485 RON | 368 RON |
| Capitaluri proprii | 110.106 RON | 82.779 RON | 67.720 RON | 72.934 RON | 72.338 RON | 7.123 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | — | — | — | — | — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.