Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 915.669 RON | 665.362 RON | 157.878 RON | — | 938.598 RON | 780.720 RON | — |
| 2020 | 120.132 RON | 115.158 RON | 3.604 RON | — | 118.962 RON |
| Indicator | 2021 | 2020 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 915.669 RON | 120.132 RON |
| Venituri totale | 915.669 RON | 120.132 RON |
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| 115.358 RON |
| 0 |
| Cheltuieli totale | 229.248 RON | 1.370 RON |
| Profit brut | 686.421 RON | 118.762 RON |
| Profit net | 665.362 RON | 115.158 RON |
| Active circulante | 938.598 RON | 118.962 RON |
| Creante | 50.953 RON | 40.882 RON |
| Casa si conturi la banci | 887.645 RON | 78.080 RON |
| Datorii totale | 157.878 RON | 3.604 RON |
| Capitaluri proprii | 780.720 RON | 115.358 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.