ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 88,5% |
| firmă | 6,19% |
| firmă | 5,31% |
| firmă | nepublicat |
| persoanăadministrator | — |
| 3 deținători în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 61.706 RON | -252.418 RON | 2.466.856 RON | 379 RON | 241.754 RON | -2.224.723 RON | 0 |
| 2024 | 54.717 RON | -72.473 RON | 2.499.018 RON | 12.326 RON | 567.120 RON | -1.919.572 RON | 1 |
| 2023 | 59.333 RON | -972.549 RON | 2.476.301 RON | 26.139 RON | 601.074 RON | -1.847.098 RON | 1 |
| 2022 | 59.219 RON | -938.051 RON | 2.469.253 RON | 14.091 RON | 1.579.934 RON | -874.549 RON | 1 |
| 2021 | 27.220 RON | -853.499 RON | 7.580 RON | 3.372 RON | 1.211.536 RON | 1.208.211 RON | 1 |
| 2020 | — | -58.700 RON | 60.775 RON | 1.785 RON | 2.119.330 RON | 2.061.710 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 61.706 RON | 54.717 RON | 59.333 RON | 59.219 RON | 27.220 RON | — |
| Venituri totale | 62.366 RON | 55.687 RON | 167.805 RON | 60.847 RON | 27.479 RON | 9 RON |
| Cheltuieli totale | 314.784 RON | 127.600 RON | 1.138.966 RON | 998.339 RON | 880.709 RON | 58.709 RON |
| Pierdere bruta | 252.418 RON | 71.913 RON | 971.161 RON | 937.492 RON | 853.230 RON | 58.700 RON |
| Pierdere neta | 252.418 RON | 72.473 RON | 972.549 RON | 938.051 RON | 853.499 RON | 58.700 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 379 RON | 12.326 RON | 26.139 RON | 14.091 RON | 3.372 RON | 1.785 RON |
| Active circulante | 241.754 RON | 567.120 RON | 601.074 RON | 1.579.934 RON | 1.211.536 RON | 2.119.330 RON |
| Stocuri | 2.137 RON | 2.497 RON | 2.497 RON | — | — | — |
| Creante | 106.659 RON | 151.359 RON | 96.826 RON | 29.728 RON | 1.172.177 RON | 1.145.709 RON |
| Casa si conturi la banci | 132.958 RON | 413.264 RON | 501.751 RON | 1.550.206 RON | 39.359 RON | 973.621 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 1.990 RON | 679 RON | 883 RON | 1.370 RON |
| Datorii totale | 2.466.856 RON | 2.499.018 RON | 2.476.301 RON | 2.469.253 RON | 7.580 RON | 60.775 RON |
| Capitaluri proprii | -2.224.723 RON | -1.919.572 RON | -1.847.098 RON | -874.549 RON | 1.208.211 RON | 2.061.710 RON |
| Capital subscris varsat | 1.190 RON | 1.190 RON | 1.190 RON | 1.190 RON | 1.060 RON | 1.060 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |