ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.309.611 RON | -43.208 RON | 1.384.914 RON | 6.334 RON | 1.645.944 RON | 267.364 RON | 2 |
| 2024 | 999.904 RON | 125.350 RON | 860.050 RON | 6.642 RON | 1.173.849 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.309.611 RON |
| 332.881 RON |
| 2 |
| 2023 | 1.544.380 RON | -59.091 RON | 1.278.334 RON | 500 RON | 1.417.856 RON | 140.022 RON | 2 |
| 2022 | 1.514.276 RON | 89.809 RON | 826.685 RON | 500 RON | 1.028.691 RON | 202.506 RON | 2 |
| 2021 | 1.177.241 RON | 112.920 RON | 1.022.383 RON | 500 RON | 1.134.082 RON | 112.696 RON | 0 |
| 2020 | — | -724 RON | 836 RON | 112 RON | 500 RON | -224 RON | — |
| 999.904 RON |
| 1.544.380 RON |
| 1.514.276 RON |
| 1.177.241 RON |
| — |
| Venituri totale | 1.234.541 RON | 1.188.861 RON | 1.643.119 RON | 1.464.726 RON | 1.652.945 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 1.277.274 RON | 1.059.866 RON | 1.699.018 RON | 1.367.098 RON | 1.536.757 RON | 724 RON |
| Profit brut | 0 RON | 128.995 RON | 0 RON | 97.628 RON | 116.188 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 42.733 RON | 0 RON | 55.899 RON | 0 RON | 0 RON | 724 RON |
| Profit net | 0 RON | 125.350 RON | 0 RON | 89.809 RON | 112.920 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 43.208 RON | 0 RON | 59.091 RON | 0 RON | 0 RON | 724 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 6.334 RON | 6.642 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 112 RON |
| Active circulante | 1.645.944 RON | 1.173.849 RON | 1.417.856 RON | 1.028.691 RON | 1.134.082 RON | 500 RON |
| Stocuri | 299.744 RON | 464.595 RON | 429.970 RON | 409.541 RON | 491.590 RON | — |
| Creante | 1.334.672 RON | 699.750 RON | 878.610 RON | 604.017 RON | 586.544 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 11.528 RON | 9.504 RON | 109.276 RON | 15.133 RON | 55.948 RON | 500 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 12.440 RON | — | — | 497 RON | — |
| Datorii totale | 1.384.914 RON | 860.050 RON | 1.278.334 RON | 826.685 RON | 1.022.383 RON | 836 RON |
| Capitaluri proprii | 267.364 RON | 332.881 RON | 140.022 RON | 202.506 RON | 112.696 RON | -224 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | — |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.