| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 231.043 RON | 24.283 RON | 11.253 RON | 34.996 RON | 28.531 RON | 52.274 RON | 2 |
| 2024 | 163.402 RON | 50.256 RON | 15.226 RON | 43.191 RON | 50.282 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 231.043 RON |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 78.247 RON |
| 1 |
| 2023 | 162.174 RON | 20.303 RON | 25.629 RON | 40.137 RON | 33.786 RON | 48.294 RON | 1 |
| 2022 | 85.635 RON | 34.051 RON | 1.867 RON | 47.674 RON | 16.235 RON | 62.042 RON | 0 |
| 2021 | 100.065 RON | 28.163 RON | 16.058 RON | 34.465 RON | 9.584 RON | 27.991 RON | 0 |
| 2020 | — | -372 RON | 6.550 RON | — | 6.378 RON | -172 RON | — |
| 163.402 RON |
| 162.174 RON |
| 85.635 RON |
| 100.065 RON |
| — |
| Venituri totale | 231.043 RON | 163.402 RON | 162.174 RON | 85.635 RON | 100.065 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 199.871 RON | 108.342 RON | 138.095 RON | 49.015 RON | 68.899 RON | 372 RON |
| Profit brut | 31.172 RON | 55.060 RON | 24.079 RON | 36.620 RON | 31.166 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 372 RON |
| Profit net | 24.283 RON | 50.256 RON | 20.303 RON | 34.051 RON | 28.163 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 372 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 34.996 RON | 43.191 RON | 40.137 RON | 47.674 RON | 34.465 RON | — |
| Active circulante | 28.531 RON | 50.282 RON | 33.786 RON | 16.235 RON | 9.584 RON | 6.378 RON |
| Stocuri | 1.738 RON | 393 RON | 1.031 RON | 7.667 RON | 6.487 RON | 6.190 RON |
| Creante | 17.213 RON | 28.976 RON | 13.369 RON | 0 RON | 215 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 9.580 RON | 20.913 RON | 19.386 RON | 8.568 RON | 2.882 RON | 188 RON |
| Datorii totale | 11.253 RON | 15.226 RON | 25.629 RON | 1.867 RON | 16.058 RON | 6.550 RON |
| Capitaluri proprii | 52.274 RON | 78.247 RON | 48.294 RON | 62.042 RON | 27.991 RON | -172 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | — |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.