| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 44.280 RON | 22.279 RON | 18.109 RON | 681 RON | 82.308 RON | 64.880 RON | 0 |
| 2024 | 27.943 RON | 14.837 RON | 5.592 RON | 743 RON | 47.451 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 44.280 RON |
| 42.602 RON |
| — |
| 2023 | 63.072 RON | 23.999 RON | 19.908 RON | 1.479 RON | 46.194 RON | 27.765 RON | — |
| 2022 | 28.342 RON | -5.424 RON | 0 RON | 2.475 RON | 1.379 RON | 3.854 RON | — |
| 2021 | 14.815 RON | 9.078 RON | 5.956 RON | 4.137 RON | 10.897 RON | 9.078 RON | — |
| 2020 | — | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — |
| 27.943 RON |
| 63.072 RON |
| 28.342 RON |
| 14.815 RON |
| — |
| Venituri totale | 44.280 RON | 27.943 RON | 63.075 RON | 28.342 RON | 14.815 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 18.350 RON | 10.336 RON | 34.569 RON | 32.932 RON | 5.301 RON | — |
| Profit brut | 25.930 RON | 17.607 RON | 28.506 RON | 0 RON | 9.514 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.590 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 22.279 RON | 14.837 RON | 23.999 RON | 0 RON | 9.078 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.424 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 681 RON | 743 RON | 1.479 RON | 2.475 RON | 4.137 RON | — |
| Active circulante | 82.308 RON | 47.451 RON | 46.194 RON | 1.379 RON | 10.897 RON | — |
| Creante | 6.477 RON | 5.919 RON | 7.284 RON | 10.197 RON | 1.725 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 75.831 RON | 41.532 RON | 38.910 RON | -8.818 RON | 9.172 RON | — |
| Datorii totale | 18.109 RON | 5.592 RON | 19.908 RON | 0 RON | 5.956 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | 64.880 RON | 42.602 RON | 27.765 RON | 3.854 RON | 9.078 RON | 0 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | — |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorrevocat în acte, listat în registruprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act |
| 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.