| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.428.781 RON | 213.465 RON | 172.828 RON | 131.841 RON | 254.462 RON | 213.475 RON | 16 |
| 2024 | 2.533.972 RON | 460.168 RON | 244.627 RON | 144.449 RON | 560.356 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.428.781 RON |
| 460.178 RON |
| 13 |
| 2023 | 1.517.532 RON | 182.111 RON | 64.747 RON | 3.727 RON | 270.941 RON | 209.921 RON | 12 |
| 2022 | 989.215 RON | 27.800 RON | 58.245 RON | 1.333 RON | 84.722 RON | 27.810 RON | 10 |
| 2021 | 903.315 RON | 93.721 RON | 58.706 RON | 2.667 RON | 149.770 RON | 93.731 RON | 8 |
| 2020 | 44.145 RON | 36.234 RON | 3.386 RON | 4.000 RON | 35.630 RON | 36.244 RON | 1 |
| 2.533.972 RON |
| 1.517.532 RON |
| 989.215 RON |
| 903.315 RON |
| 44.145 RON |
| Venituri totale | 2.604.784 RON | 2.638.183 RON | 1.646.265 RON | 1.013.215 RON | 903.315 RON | 44.145 RON |
| Cheltuieli totale | 2.348.432 RON | 2.092.229 RON | 1.450.905 RON | 975.720 RON | 800.742 RON | 7.470 RON |
| Profit brut | 256.352 RON | 545.954 RON | 195.360 RON | 37.495 RON | 102.573 RON | 36.675 RON |
| Profit net | 213.465 RON | 460.168 RON | 182.111 RON | 27.800 RON | 93.721 RON | 36.234 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 131.841 RON | 144.449 RON | 3.727 RON | 1.333 RON | 2.667 RON | 4.000 RON |
| Active circulante | 254.462 RON | 560.356 RON | 270.941 RON | 84.722 RON | 149.770 RON | 35.630 RON |
| Creante | 1.483 RON | 371.306 RON | 50.960 RON | 37.243 RON | 1.368 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 252.979 RON | 189.050 RON | 219.981 RON | 47.479 RON | 148.402 RON | 35.630 RON |
| Datorii totale | 172.828 RON | 244.627 RON | 64.747 RON | 58.245 RON | 58.706 RON | 3.386 RON |
| Capitaluri proprii | 213.475 RON | 460.178 RON | 209.921 RON | 27.810 RON | 93.731 RON | 36.244 RON |
| Capital subscris varsat | 10 RON | 10 RON | 10 RON | 10 RON | 10 RON | 10 RON |
| Nr. mediu salariati | 16 | 13 | 12 | 10 | 8 | 1 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.