| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 210.524 RON | 55.739 RON | 11.532 RON | 1.603 RON | 65.620 RON | 55.859 RON | 0 |
| 2024 | 50.385 RON | 26.798 RON | 5.693 RON | 2.021 RON | 49.840 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 210.524 RON |
| 46.435 RON |
| — |
| 2023 | 71.724 RON | 51.730 RON | 4.183 RON | 2.439 RON | 55.621 RON | 53.877 RON | — |
| 2022 | 51.549 RON | 45.799 RON | 1.358 RON | — | 47.257 RON | 45.899 RON | — |
| 2021 | 35.450 RON | 30.031 RON | 935 RON | — | 31.460 RON | 30.525 RON | — |
| 2020 | 1.534 RON | 394 RON | 46 RON | — | 540 RON | 494 RON | — |
| 50.385 RON |
| 71.724 RON |
| 51.549 RON |
| 35.450 RON |
| 1.534 RON |
| Venituri totale | 210.524 RON | 50.385 RON | 71.724 RON | 51.549 RON | 36.030 RON | 1.534 RON |
| Cheltuieli totale | 144.395 RON | 18.249 RON | 11.669 RON | 4.234 RON | 5.410 RON | 1.094 RON |
| Profit brut | 66.129 RON | 32.136 RON | 60.055 RON | 47.315 RON | 30.620 RON | 440 RON |
| Profit net | 55.739 RON | 26.798 RON | 51.730 RON | 45.799 RON | 30.031 RON | 394 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.603 RON | 2.021 RON | 2.439 RON | — | — | — |
| Active circulante | 65.620 RON | 49.840 RON | 55.621 RON | 47.257 RON | 31.460 RON | 540 RON |
| Creante | 34.785 RON | 5.748 RON | 44.999 RON | 335 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 30.835 RON | 44.092 RON | 10.622 RON | 46.922 RON | 31.460 RON | 540 RON |
| Cheltuieli in avans | 168 RON | 267 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 11.532 RON | 5.693 RON | 4.183 RON | 1.358 RON | 935 RON | 46 RON |
| Capitaluri proprii | 55.859 RON | 46.435 RON | 53.877 RON | 45.899 RON | 30.525 RON | 494 RON |
| Capital subscris varsat | 100 RON | 100 RON | 100 RON | 100 RON | 100 RON | 100 RON |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.