| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 410.333 RON | -87.909 RON | 462.170 RON | 54.252 RON | 210.457 RON | -197.251 RON | 1 |
| 2024 | 434.955 RON | -16.767 RON | 465.211 RON | 168.327 RON | 187.543 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 410.333 RON | 434.955 RON | 324.693 RON |
| -109.341 RON |
| 1 |
| 2023 | 324.693 RON | -109.606 RON | 602.018 RON | 282.404 RON | 227.040 RON | -92.574 RON | 1 |
| 2022 | 334.313 RON | 93.676 RON | 476.813 RON | 365.780 RON | 221.741 RON | 110.708 RON | 1 |
| 2021 | 57.574 RON | 16.832 RON | 103.819 RON | — | 120.851 RON | 17.032 RON | — |
| 334.313 RON |
| 57.574 RON |
| Venituri totale | 433.404 RON | 554.747 RON | 362.600 RON | 418.894 RON | 124.785 RON |
| Cheltuieli totale | 517.683 RON | 560.908 RON | 468.906 RON | 316.276 RON | 106.258 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 102.618 RON | 18.527 RON |
| Pierdere bruta | 84.279 RON | 6.161 RON | 106.306 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 93.676 RON | 16.832 RON |
| Pierdere neta | 87.909 RON | 16.767 RON | 109.606 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 54.252 RON | 168.327 RON | 282.404 RON | 365.780 RON | — |
| Active circulante | 210.457 RON | 187.543 RON | 227.040 RON | 221.741 RON | 120.851 RON |
| Stocuri | 158.569 RON | 125.188 RON | 152.865 RON | 73.694 RON | 65.946 RON |
| Creante | 96.200 RON | 59.269 RON | 54.263 RON | 33.736 RON | 29.420 RON |
| Casa si conturi la banci | -44.312 RON | 3.086 RON | 19.912 RON | 114.311 RON | 25.485 RON |
| Cheltuieli in avans | 210 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 462.170 RON | 465.211 RON | 602.018 RON | 476.813 RON | 103.819 RON |
| Capitaluri proprii | -197.251 RON | -109.341 RON | -92.574 RON | 110.708 RON | 17.032 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.