| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 41.265 RON | -724 RON | 81.596 RON | 9.296 RON | 3.212 RON | -69.088 RON | 1 |
| 2024 | 43.268 RON | -24.513 RON | 86.633 RON | 17.265 RON | 1.004 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 41.265 RON | 43.268 RON | 30.566 RON |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| -68.364 RON |
| 1 |
| 2023 | 30.566 RON | -36.262 RON | 74.296 RON | 30.433 RON | 12 RON | -43.851 RON | 1 |
| 2022 | 42.574 RON | 1.288 RON | 17.734 RON | 10.000 RON | 145 RON | -7.589 RON | 1 |
| 2021 | 27.194 RON | -9.077 RON | 24.125 RON | 14.800 RON | 448 RON | -8.877 RON | 1 |
| 42.574 RON |
| 27.194 RON |
| Venituri totale | 41.265 RON | 43.268 RON | 35.566 RON | 42.574 RON | 27.194 RON |
| Cheltuieli totale | 41.989 RON | 67.692 RON | 71.472 RON | 39.989 RON | 36.037 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.585 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 724 RON | 24.424 RON | 35.906 RON | 0 RON | 8.843 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.288 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 724 RON | 24.513 RON | 36.262 RON | 0 RON | 9.077 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 9.296 RON | 17.265 RON | 30.433 RON | 10.000 RON | 14.800 RON |
| Active circulante | 3.212 RON | 1.004 RON | 12 RON | 145 RON | 448 RON |
| Creante | 263 RON | 263 RON | 12 RON | — | 448 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.949 RON | 741 RON | — | 145 RON | — |
| Datorii totale | 81.596 RON | 86.633 RON | 74.296 RON | 17.734 RON | 24.125 RON |
| Capitaluri proprii | -69.088 RON | -68.364 RON | -43.851 RON | -7.589 RON | -8.877 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.