| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 348.289 RON | 275.546 RON | 28.361 RON | 246 RON | 303.133 RON | 275.786 RON | 1 |
| 2024 | 396.546 RON | 333.708 RON | 28.437 RON | 380 RON | 361.237 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 348.289 RON |
| 333.948 RON |
| 1 |
| 2023 | 318.462 RON | 265.003 RON | 23.353 RON | — | 288.596 RON | 265.243 RON | 1 |
| 2022 | 339.367 RON | 323.052 RON | 4.029 RON | — | 327.321 RON | 323.292 RON | 1 |
| 2021 | 278.024 RON | 265.981 RON | 3.059 RON | 0 RON | 269.240 RON | 266.181 RON | 0 |
| 2020 | — | 0 RON | 700 RON | 629 RON | 271 RON | 200 RON | — |
| 396.546 RON |
| 318.462 RON |
| 339.367 RON |
| 278.024 RON |
| — |
| Venituri totale | 354.720 RON | 401.522 RON | 318.821 RON | 339.367 RON | 278.024 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 68.745 RON | 56.010 RON | 50.694 RON | 8.822 RON | 3.702 RON | — |
| Profit brut | 285.975 RON | 345.512 RON | 268.127 RON | 330.545 RON | 274.322 RON | 0 RON |
| Profit net | 275.546 RON | 333.708 RON | 265.003 RON | 323.052 RON | 265.981 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 246 RON | 380 RON | — | — | 0 RON | 629 RON |
| Active circulante | 303.133 RON | 361.237 RON | 288.596 RON | 327.321 RON | 269.240 RON | 271 RON |
| Creante | 253.119 RON | 222.862 RON | 205.654 RON | 217.612 RON | 15.839 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 50.014 RON | 138.375 RON | 82.942 RON | 109.709 RON | 253.401 RON | 271 RON |
| Cheltuieli in avans | 768 RON | 768 RON | — | — | 0 RON | — |
| Datorii totale | 28.361 RON | 28.437 RON | 23.353 RON | 4.029 RON | 3.059 RON | 700 RON |
| Capitaluri proprii | 275.786 RON | 333.948 RON | 265.243 RON | 323.292 RON | 266.181 RON | 200 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.