ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă procent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Ia act de renunţarea la judecarea cererii de validare a popririi formulată de petentul B.E.J. R. M., în contradictoriu cu terţul poprit A. L. şi debitoarea B. A., cu citarea creditoarei B. T. S.A.. Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Cluj-Napoca. Pronunţată azi, 31 iulie 2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 323.562 RON | -172.610 RON | 322.750 RON | 2.436 RON | 106.710 RON | -213.604 RON | 2 |
| 2024 | 355.197 RON | -41.304 RON | 186.361 RON | 2.980 RON | 142.942 RON | -40.439 RON | 2 |
| 2023 | 529.336 RON | 173.655 RON | 60.052 RON | 5.116 RON | 236.845 RON | 181.909 RON | 3 |
| 2022 | 608.028 RON | 65.318 RON | 327.987 RON | 7.251 RON | 386.990 RON | 66.254 RON | 3 |
| 2021 | 750.007 RON | 100.739 RON | 195.201 RON | 9.387 RON | 283.908 RON | 98.094 RON | 3 |
| 2020 | — | -2.845 RON | 22.377 RON | 6.364 RON | 13.368 RON | -2.645 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 323.562 RON | 355.197 RON | 529.336 RON | 608.028 RON | 750.007 RON | — |
| Venituri totale | 323.606 RON | 355.197 RON | 921.679 RON | 608.028 RON | 750.007 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 496.216 RON | 396.501 RON | 740.190 RON | 537.542 RON | 641.919 RON | 2.845 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 181.489 RON | 70.486 RON | 108.088 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 172.610 RON | 41.304 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.845 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 173.655 RON | 65.318 RON | 100.739 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 172.610 RON | 41.304 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.845 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.436 RON | 2.980 RON | 5.116 RON | 7.251 RON | 9.387 RON | 6.364 RON |
| Active circulante | 106.710 RON | 142.942 RON | 236.845 RON | 386.990 RON | 283.908 RON | 13.368 RON |
| Stocuri | 34.847 RON | 54.813 RON | 16.135 RON | 188.865 RON | 112.615 RON | 12.418 RON |
| Creante | 60.325 RON | 80.045 RON | 208.191 RON | 190.443 RON | 155.977 RON | 200 RON |
| Casa si conturi la banci | 11.538 RON | 8.084 RON | 12.519 RON | 7.682 RON | 15.316 RON | 750 RON |
| Datorii totale | 322.750 RON | 186.361 RON | 60.052 RON | 327.987 RON | 195.201 RON | 22.377 RON |
| Capitaluri proprii | -213.604 RON | -40.439 RON | 181.909 RON | 66.254 RON | 98.094 RON | -2.645 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | — |