Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -46.675 RON | 106.109 RON | 0 RON | 7.291 RON | -98.818 RON | 0 |
| 2024 | — | -77.495 RON | 94.046 RON | 34.612 RON | 7.291 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| -52.143 RON |
| 1 |
| 2023 | 46.400 RON | -72.514 RON | 59.481 RON | 69.224 RON | 15.608 RON | 25.351 RON | 1 |
| 2022 | 163.200 RON | 40.688 RON | 87.423 RON | 103.837 RON | 81.451 RON | 97.865 RON | 1 |
| 2021 | 128.000 RON | 56.977 RON | 142.096 RON | 138.450 RON | 60.823 RON | 57.177 RON | 0 |
| 2020 | — | 0 RON | 0 RON | — | 200 RON | 200 RON | — |
| — |
| 46.400 RON |
| 163.200 RON |
| 128.000 RON |
| — |
| Venituri totale | 0 RON | — | 46.400 RON | 163.200 RON | 128.000 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 46.675 RON | 77.495 RON | 118.450 RON | 120.880 RON | 69.087 RON | — |
| Profit brut | 0 RON | — | 0 RON | 42.320 RON | 58.913 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 46.675 RON | 77.495 RON | 72.050 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | — | 0 RON | 40.688 RON | 56.977 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 46.675 RON | 77.495 RON | 72.514 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 34.612 RON | 69.224 RON | 103.837 RON | 138.450 RON | — |
| Active circulante | 7.291 RON | 7.291 RON | 15.608 RON | 81.451 RON | 60.823 RON | 200 RON |
| Creante | 6.483 RON | 6.483 RON | 6.483 RON | 22.968 RON | 8.600 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 808 RON | 808 RON | 9.125 RON | 58.483 RON | 52.223 RON | 200 RON |
| Datorii totale | 106.109 RON | 94.046 RON | 59.481 RON | 87.423 RON | 142.096 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | -98.818 RON | -52.143 RON | 25.351 RON | 97.865 RON | 57.177 RON | 200 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.