Sari la continut LIVADA CAMP S.R.L. CUI 43460568 Nr. Reg. Com. J12/4206/2020 · EUID ROONRC.J12/4206/2020 · Infiintata 16.12.2020
Adresa: EDGAR QUINET nr. 28, ap. 17, Cluj-Napoca, jud. Cluj
LIVADA CAMP S.R.L. , CUI 43460568
Procedura de insolventa / Publicari in BPI Nu am gasit nicio publicare in Buletinul Procedurilor de Insolventa pentru firma LIVADA CAMP S.R.L.
BPI · 31.08.2026
nicio oferta depusa in SICAP Firma nu apare in nicio declaratie de participare din SICAP — nu a depus oferte, deci nu are cu cine sa fi licitat impreuna.
In functiune
ONRC · 22.08.2026
Activa fiscal
ANAF · 19.08.2026
Neplatitor TVA
La incasare Nu
Split TVA Nu ANAF · 19.08.2026
Datorii la stat nu figureaza pe lista ANAF din 30.06.2026
ANAF · 30.06.2026
Constatator negativ se verifica… conform SEAP
Cifra de afaceri (2025) 39.110 RON ↓ -38.9%
Profit / Pierdere -156.384 RON ↓ -29.6%
ONRC · 08.07.2026 ANAF · 27.08.2026 MFP · 19.08.2026 MO IV · 29.08.2026
Adrese 1 adresa identificata EDGAR QUINET 28, Et. 1, Ap. 17, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj sediu actual ONRC
vezi adresa → Perioada: 16.12.2020 – prezent Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme , in tabul „Adrese".
Denumiri o singura denumire cunoscuta
Coduri CAEN un singur cod 2020 – 2025 5520 — Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată CAEN Rev. 2 2020–2025 MFP · 19.08.2026 An Cifra de afaceri Profit / Pierdere Datorii totale Active fixe Active circulante Capitaluri proprii Nr. salariati 2025 39.110 RON -156.384 RON 608.345 RON 437.940 RON 3.316 RON -453.646 RON 2 2024 63.980 RON -120.700 RON 475.158 RON 537.799 RON 1.560 RON
Vezi bilantul detaliat Indicator 2025 2024 2023 2022 2021 2020 Cifra de afaceri 39.110 RON
Informatii firma Vizibil după autentificareONRC · 08.07.2026 ANAF · 03.09.2026 MO IV · 29.08.2026
Date de contact
Telefon
Email —
Website —
Activitate Cod CAEN principal 5520 — Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată CAEN Rev. 2 (evidența ANAF, văzut la 06.07.2026) Coduri CAEN secundare 0111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase CAEN Rev. 2 0113 — Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor CAEN Rev. 2 0119 — Cultivarea altor plante din culturi nepermanente CAEN Rev. 2 Vezi inca 22 de coduri CAEN secundare → ↑ Ascunde
Sediu Sediu principal EDGAR QUINET 28, Et. 1, Ap. 17, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj vezi adresa → Sedii secundare si puncte de lucru Petreştii de Jos, Cluj Monitorul Oficial
Monitorul Oficial: deschis 21.07.2023 satul Livada, nr. 12, comuna Petreştii de Jos
Sucursale UE — 2023 21.353 RON -110.062 RON 584.916 RON 634.146 RON 215.137 RON -176.561 RON 2
2022 7.350 RON -53.258 RON 187.015 RON 389.393 RON 15.151 RON -66.499 RON 3
2021 — -13.391 RON 32.086 RON 142.554 RON 281.140 RON -13.241 RON 3
2020 — -50 RON 172 RON 122 RON 200 RON 150 RON —
Venituri totale 119.944 RON 138.970 RON 60.595 RON 135.193 RON 56.496 RON 0 RON
Cheltuieli totale 275.123 RON 257.748 RON 170.434 RON 188.377 RON 69.875 RON 50 RON
Pierdere bruta 155.179 RON 118.778 RON 109.839 RON 53.184 RON 13.379 RON 50 RON
Pierdere neta 156.384 RON 120.700 RON 110.062 RON 53.258 RON 13.391 RON 50 RON
Active fixe (imobilizate) 437.940 RON 537.799 RON 634.146 RON 389.393 RON 142.554 RON 122 RON
Active circulante 3.316 RON 1.560 RON 215.137 RON 15.151 RON 281.140 RON 200 RON
Stocuri 0 RON — 10.947 RON 10.947 RON 14.784 RON —
Creante 196 RON 700 RON 202.645 RON 3.321 RON 231.000 RON —
Casa si conturi la banci 3.120 RON 860 RON 1.545 RON 883 RON 35.356 RON 200 RON
Cheltuieli in avans 8.013 RON 4.905 RON 4.840 RON — 1.852 RON —
Datorii totale 608.345 RON 475.158 RON 584.916 RON 187.015 RON 32.086 RON 172 RON
Venituri in avans 294.570 RON 366.368 RON 445.768 RON 284.028 RON 406.701 RON —
Capitaluri proprii -453.646 RON -297.262 RON -176.561 RON -66.499 RON -13.241 RON 150 RON
Capital subscris varsat 200 RON 200 RON 200 RON 200 RON 200 RON 200 RON
Nr. mediu salariati 2 2 2 3 3 —
CAEN Rev. 2
0126 — Cultivarea fructelor oleaginoase CAEN Rev. 2
0127 — Cultivarea plantelor pentru prepararea băuturilor CAEN Rev. 2
0128 — Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic CAEN Rev. 2
0129 — Cultivarea altor plante permanente CAEN Rev. 2
1039 — Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. CAEN Rev. 2
4631 — Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor CAEN Rev. 2
4721 — Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate CAEN Rev. 2
4725 — Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate CAEN Rev. 2
5530 — Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere CAEN Rev. 2
5590 — Alte servicii de cazare CAEN Rev. 2
5621 — Activități de alimentație (catering) pentru evenimente CAEN Rev. 2
5629 — Alte servicii de alimentație n.c.a. CAEN Rev. 2
7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea CAEN Rev. 2
7729 — Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. CAEN Rev. 2
7990 — Alte servicii de rezervare și asistență turistică CAEN Rev. 2
8551 — Învățământ în domeniul sportiv și recreațional CAEN Rev. 2
8552 — Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) CAEN Rev. 2
8553 — Școli de conducere (pilotaj) CAEN Rev. 2
8559 — Alte forme de învățământ n.c.a. CAEN Rev. 2
MO IV · 29.08.2026 ONRC · 08.07.2026 Nume Cotă Capital persoană administrator procent dedus, nu scris în act 100% 1 deținător în act 100%
5 acte publicate MO IV · 29.08.2026 Persoane identificate in actele publicate (1) in firma (MO IV) cota 100%
asociat 16.12.2020 · ultima mențiune în acte 21.07.2023 administrator 16.12.2020 · ultima mențiune în acte 18.03.2022
Acte publicate 22.08.2023 Notificare MO IV nr. 3731/2023 (49/7.612.236)
22.08.2023 Decizie MO IV nr. 3731/2023 (48/7.612.235)
Actualizare obiect de activitate (CAEN) Deschidere punct de lucru Schimbare in structura asociatilor (asociat unic)
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
04.05.2022 Hotărâre MO IV nr. 1864/2022 (110/6.962.894)
Actualizare obiect de activitate (CAEN) (asociat unic, administrator)
19.04.2022 Notificare MO IV nr. 1663/2022 (48/6.962.895)
27.01.2021 Extras al rezoluţiei MO IV nr. 343/2021 (23/6.360.683)
(fondator, administrator)
Litigii / Dosare in instanta ATENȚIE: Căutarea se face după numele firmei, așa că pot apărea rezultate pentru alte companii cu denumiri similare.Pentru a confirma că dosarul aparține firmei căutate și pentru a-i vedea calitatea în proces, dați click pe link-ul dosarului.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
portal.just.ro · 16.08.2026
Nu am identificat achizitii publice pentru aceasta firma in platforma e-licitatie.ro.
Evolutie financiara 2020–2025 SICAP / e-licitatie.ro · 02.09.2026
1 persoana MO IV · 29.08.2026 ONRC · 08.07.2026 ANAF · 03.09.2026 Administratori și acționari (1) Telefon (0) Adrese (1)
(3 firme)
asociat 16.12.2020 · ultima mențiune în acte 21.07.2023 administrator 16.12.2020 · ultima mențiune în acte 18.03.2022 Arata firmele → ↑ Ascunde firmele
EDGAR QUINET 28, Et. 1, Ap. 17, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj sediu actual
vezi adresa → Perioada: 16.12.2020 – prezent 23 alte firme la aceasta adresa (2 in acelasi apartament, 21 la aceasta adresa) → ↑ 23 alte firme la aceasta adresa (2 in acelasi apartament, 21 la aceasta adresa) Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.