| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 RON | 73.554 RON | 89.171 RON | 29.339 RON | -49.865 RON | — |
| 2024 | — | 0 RON | 73.554 RON | 89.171 RON | 29.339 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — |
| -49.865 RON |
| — |
| 2023 | 26.850 RON | -63.482 RON | 73.554 RON | 89.171 RON | 29.339 RON | -49.865 RON | 2 |
| 2022 | 67.400 RON | 14.317 RON | 13.669 RON | 127.607 RON | 40.748 RON | 13.617 RON | 4 |
| 2021 | — | -400 RON | 9.019 RON | 169.858 RON | 155.475 RON | -700 RON | 3 |
| 2020 | — | -500 RON | 500 RON | — | 200 RON | -300 RON | — |
| 26.850 RON |
| 67.400 RON |
| — |
| — |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 72.099 RON | 243.345 RON | 145.366 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | 135.347 RON | 228.354 RON | 145.766 RON | 500 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 14.991 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 63.248 RON | 0 RON | 400 RON | 500 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 14.317 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 63.482 RON | 0 RON | 400 RON | 500 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 89.171 RON | 89.171 RON | 89.171 RON | 127.607 RON | 169.858 RON | — |
| Active circulante | 29.339 RON | 29.339 RON | 29.339 RON | 40.748 RON | 155.475 RON | 200 RON |
| Stocuri | 29.339 RON | 29.339 RON | 29.339 RON | 29.339 RON | 28.739 RON | — |
| Creante | — | — | — | — | 7.919 RON | — |
| Casa si conturi la banci | — | — | — | 11.409 RON | 118.817 RON | 200 RON |
| Datorii totale | 73.554 RON | 73.554 RON | 73.554 RON | 13.669 RON | 9.019 RON | 500 RON |
| Venituri in avans | 94.821 RON | 94.821 RON | 94.821 RON | 141.069 RON | 317.014 RON | — |
| Capitaluri proprii | -49.865 RON | -49.865 RON | -49.865 RON | 13.617 RON | -700 RON | -300 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 2 | 4 | 3 | — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.