ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 759.563 RON | 156.852 RON | 843.984 RON | 356.551 RON | 730.281 RON | 398.039 RON | 0 |
| 2024 | 1.381.438 RON | 228.707 RON | 749.841 RON | 372.018 RON | 503.670 RON | 251.558 RON | — |
| 2023 | 725.202 RON | 245.975 RON | 216.305 RON | — | 475.948 RON | 259.643 RON | 1 |
| 2022 | 85.413 RON | 9.783 RON | 26.802 RON | — | 40.470 RON | 13.668 RON | 1 |
| 2021 | 52.629 RON | 3.684 RON | 4.738 RON | 135 RON | 8.487 RON | 3.884 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 759.563 RON | 1.381.438 RON | 725.202 RON | 85.413 RON | 52.629 RON |
| Venituri totale | 759.630 RON | 1.382.996 RON | 725.203 RON | 85.413 RON | 52.629 RON |
| Cheltuieli totale | 570.402 RON | 1.116.560 RON | 431.938 RON | 74.793 RON | 48.430 RON |
| Profit brut | 189.228 RON | 266.436 RON | 293.265 RON | 10.620 RON | 4.199 RON |
| Profit net | 156.852 RON | 228.707 RON | 245.975 RON | 9.783 RON | 3.684 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 356.551 RON | 372.018 RON | — | — | 135 RON |
| Active circulante | 730.281 RON | 503.670 RON | 475.948 RON | 40.470 RON | 8.487 RON |
| Stocuri | 121.845 RON | 47.319 RON | 31.092 RON | — | — |
| Creante | 529.189 RON | 453.045 RON | 398.110 RON | 10.394 RON | 1.657 RON |
| Casa si conturi la banci | 79.247 RON | 3.306 RON | 46.746 RON | 30.076 RON | 6.830 RON |
| Cheltuieli in avans | 155.191 RON | 125.711 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 843.984 RON | 749.841 RON | 216.305 RON | 26.802 RON | 4.738 RON |
| Capitaluri proprii | 398.039 RON | 251.558 RON | 259.643 RON | 13.668 RON | 3.884 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 1 | 1 | 1 |