BEST PAINTS BRANDS S.R.L.
- BENJAMIN PAINTS S.R.L.documentat in 2022
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
P+M, UI nr. 81, spaţiu nr. 4
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă procent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.273.244 RON | 67.158 RON | 737.720 RON | 131.572 RON | 711.555 RON | 511.019 RON | 1 |
| 2024 | 1.744.936 RON | 336.707 RON | 516.748 RON | 167.179 RON | 539.432 RON | 590.730 RON | 2 |
| 2023 | 2.200.467 RON | 126.080 RON | 538.734 RON | 239.597 RON | 628.468 RON | 329.979 RON | 2 |
| 2022 | 2.262.619 RON | 257.659 RON | 316.755 RON | 57.176 RON | 516.696 RON | 257.899 RON | 1 |
| 2021 | 1.089.175 RON | 124.923 RON | 236.134 RON | — | 361.257 RON | 125.123 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.273.244 RON | 1.744.936 RON | 2.200.467 RON | 2.262.619 RON | 1.089.175 RON |
| Venituri totale | 1.273.413 RON | 1.746.589 RON | 2.200.853 RON | 2.267.302 RON | 1.093.446 RON |
| Cheltuieli totale | 1.186.249 RON | 1.364.867 RON | 2.055.922 RON | 1.989.569 RON | 957.650 RON |
| Profit brut | 87.164 RON | 381.722 RON | 144.931 RON | 277.733 RON | 135.796 RON |
| Profit net | 67.158 RON | 336.707 RON | 126.080 RON | 257.659 RON | 124.923 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 131.572 RON | 167.179 RON | 239.597 RON | 57.176 RON | — |
| Active circulante | 711.555 RON | 539.432 RON | 628.468 RON | 516.696 RON | 361.257 RON |
| Stocuri | 253.402 RON | 214.328 RON | 272.382 RON | 259.527 RON | 215.625 RON |
| Creante | 419.433 RON | 321.851 RON | 337.936 RON | 221.709 RON | 43.323 RON |
| Casa si conturi la banci | 38.720 RON | 3.253 RON | 18.150 RON | 35.460 RON | 102.309 RON |
| Cheltuieli in avans | 405.612 RON | 400.867 RON | 648 RON | 782 RON | — |
| Datorii totale | 737.720 RON | 516.748 RON | 538.734 RON | 316.755 RON | 236.134 RON |
| Capitaluri proprii | 511.019 RON | 590.730 RON | 329.979 RON | 257.899 RON | 125.123 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 |