| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -78.454 RON | 201 RON | 79.624 RON | 33.122 RON | 114.677 RON | 0 |
| 2024 | — | -87.767 RON | 450 RON | 147.856 RON | 43.538 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — |
| 193.132 RON |
| — |
| 2023 | — | -85.076 RON | 458 RON | 202.909 RON | 76.160 RON | 280.899 RON | 1 |
| 2022 | 958.874 RON | 934.007 RON | 515.766 RON | 17.545 RON | 1.431.676 RON | 934.207 RON | 1 |
| 2021 | — | 0 RON | 0 RON | — | 200 RON | 200 RON | — |
| 958.874 RON |
| — |
| Venituri totale | 0 RON | 362 RON | 9.248 RON | 970.363 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 78.454 RON | 88.129 RON | 94.324 RON | 18.805 RON | — |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 951.558 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 78.454 RON | 87.767 RON | 85.076 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 934.007 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 78.454 RON | 87.767 RON | 85.076 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 79.624 RON | 147.856 RON | 202.909 RON | 17.545 RON | — |
| Active circulante | 33.122 RON | 43.538 RON | 76.160 RON | 1.431.676 RON | 200 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | 2.950 RON | — |
| Creante | 31.861 RON | 42.779 RON | 6.732 RON | 777.846 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 1.261 RON | 759 RON | 69.428 RON | 650.880 RON | 200 RON |
| Cheltuieli in avans | 2.132 RON | 2.188 RON | 2.288 RON | 752 RON | — |
| Datorii totale | 201 RON | 450 RON | 458 RON | 515.766 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | 114.677 RON | 193.132 RON | 280.899 RON | 934.207 RON | 200 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 1 | 1 | — |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.