PHASE TECH SERVICES S.R.L.
- J40/1125/2021BUCURESTIdin 25.01.2021
- J2021004142235ILFOVdin 06.07.2021in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 31.08.2026
ANAF · 31.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 742.777 RON | 300.167 RON | 23.544 RON | 34.695 RON | 289.296 RON | 300.447 RON | 1 |
| 2024 | 1.220.095 RON | 633.732 RON | 970.750 RON | 743.225 RON | 861.537 RON | 634.012 RON | 1 |
| 2023 | 1.291.567 RON | 1.099.532 RON | 556.438 RON | 1.055.275 RON | 600.975 RON | 1.099.812 RON | 1 |
| 2022 | 681.544 RON | 579.228 RON | 4.487 RON | 181.126 RON | 402.789 RON | 579.428 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 742.777 RON | 1.220.095 RON | 1.291.567 RON | 681.544 RON |
| Venituri totale | 753.481 RON | 1.227.939 RON | 1.292.163 RON | 682.555 RON |
| Cheltuieli totale | 431.477 RON | 559.434 RON | 180.361 RON | 87.729 RON |
| Profit brut | 322.004 RON | 668.505 RON | 1.111.802 RON | 594.826 RON |
| Profit net | 300.167 RON | 633.732 RON | 1.099.532 RON | 579.228 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 34.695 RON | 743.225 RON | 1.055.275 RON | 181.126 RON |
| Active circulante | 289.296 RON | 861.537 RON | 600.975 RON | 402.789 RON |
| Creante | 225.381 RON | 546.354 RON | 258.430 RON | 5.064 RON |
| Casa si conturi la banci | 63.915 RON | 315.183 RON | 342.545 RON | 397.725 RON |
| Datorii totale | 23.544 RON | 970.750 RON | 556.438 RON | 4.487 RON |
| Capitaluri proprii | 300.447 RON | 634.012 RON | 1.099.812 RON | 579.428 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 |