ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Ia act de renunţarea la judecată a reclamantei SYRIANA EXPERT SRL, CUI , , cu sediul în , în contradictoriu cu pârâta CVI CONCEPT SRL, CUI , , cu sediul în , şi sediul procesual ales la Cabinet de avocat . Cu drept de recurs în termen de 30 zile de la comunicare. Cererea de recurs se depune la Judecătoria Oradea. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei astăzi, 19.06.2026.
Pentru a se comunica cererea de renuntare la judecată cu pârâta.
Admite declaraţia de abţinere formulată de doamna judecătoare DOMOCOŞ CRENGUŢA MĂDĂLINA în dosarul nr. 7347/271/2025, aflat pe rolul Judecătoriei Oradea şi dispune retragerea acesteia de la soluţionarea cauzei. Dispune înaintarea dosarului Preşedintelui Secţiei civile din cadrul Judecătoriei Oradea pentru a lua măsurile necesare repartizării aleatorii a prezentului dosar. Fără cale de atac. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 17.06.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.479.715 RON | 51.206 RON | 6.177.656 RON | 6.043.135 RON | 3.208.617 RON | 3.074.096 RON | 2 |
| 2024 | 2.336.032 RON | 1.364.023 RON | 5.578.360 RON | 3.472.395 RON | 5.128.856 RON | 3.022.891 RON | 3 |
| 2023 | 1.581.251 RON | 770.760 RON | 5.775.824 RON | 1.823.485 RON | 5.900.777 RON | 1.948.438 RON | 3 |
| 2022 | 2.643.417 RON | 1.056.461 RON | 4.227.044 RON | 1.797.024 RON | 3.607.698 RON | 1.177.678 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.479.715 RON | 2.336.032 RON | 1.581.251 RON | 2.643.417 RON |
| Venituri totale | 2.682.452 RON | 4.858.012 RON | 2.155.675 RON | 2.643.772 RON |
| Cheltuieli totale | 2.603.636 RON | 3.408.902 RON | 1.371.122 RON | 1.574.585 RON |
| Profit brut | 78.816 RON | 1.449.110 RON | 784.553 RON | 1.069.187 RON |
| Profit net | 51.206 RON | 1.364.023 RON | 770.760 RON | 1.056.461 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 6.043.135 RON | 3.472.395 RON | 1.823.485 RON | 1.797.024 RON |
| Active circulante | 3.208.617 RON | 5.128.856 RON | 5.900.777 RON | 3.607.698 RON |
| Stocuri | 708.506 RON | 83.467 RON | 257.875 RON | 20.215 RON |
| Creante | 2.486.064 RON | 4.965.620 RON | 5.613.636 RON | 3.526.071 RON |
| Casa si conturi la banci | 14.047 RON | 79.769 RON | 29.266 RON | 61.412 RON |
| Datorii totale | 6.177.656 RON | 5.578.360 RON | 5.775.824 RON | 4.227.044 RON |
| Capitaluri proprii | 3.074.096 RON | 3.022.891 RON | 1.948.438 RON | 1.177.678 RON |
| Capital subscris varsat | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 3 | 3 | 3 |