| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 113.316 RON | 1.863 RON | 3.494 RON | 0 RON | 35.935 RON | 32.441 RON | 2 |
| 2024 | 170.476 RON | 404 RON | 5.518 RON | — | 36.096 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 113.316 RON | 170.476 RON | 185.650 RON |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 30.578 RON |
| 4 |
| 2023 | 185.650 RON | 8.418 RON | 6.407 RON | — | 36.581 RON | 30.174 RON | 3 |
| 2022 | 245.662 RON | 21.516 RON | 14.998 RON | 177 RON | 36.577 RON | 21.756 RON | 2 |
| 2021 | 207.300 RON | 74.234 RON | 3.156 RON | 90 RON | 77.500 RON | 74.434 RON | 3 |
| 245.662 RON |
| 207.300 RON |
| Venituri totale | 113.316 RON | 170.476 RON | 185.650 RON | 245.662 RON | 216.822 RON |
| Cheltuieli totale | 110.320 RON | 168.367 RON | 175.412 RON | 221.738 RON | 140.556 RON |
| Profit brut | 2.996 RON | 2.109 RON | 10.238 RON | 23.924 RON | 76.266 RON |
| Profit net | 1.863 RON | 404 RON | 8.418 RON | 21.516 RON | 74.234 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | 177 RON | 90 RON |
| Active circulante | 35.935 RON | 36.096 RON | 36.581 RON | 36.577 RON | 77.500 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | 9.257 RON | — |
| Creante | 0 RON | 2.333 RON | — | 22.520 RON | 19.938 RON |
| Casa si conturi la banci | 35.935 RON | 33.763 RON | 36.581 RON | 4.800 RON | 57.562 RON |
| Datorii totale | 3.494 RON | 5.518 RON | 6.407 RON | 14.998 RON | 3.156 RON |
| Capitaluri proprii | 32.441 RON | 30.578 RON | 30.174 RON | 21.756 RON | 74.434 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 4 | 3 | 2 | 3 |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.