PADEL BELGIUM S.R.L.
- ACCES ABIL CONT S.R.L.documentat 2022 – 2023
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 40% |
| persoană | 30% |
| persoană | 30% |
| persoanăadministrator | — |
| 3 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -191.176 RON | 3.382.446 RON | 305.631 RON | 2.844.279 RON | -232.383 RON | 1 |
| 2024 | — | -42.455 RON | 77.880 RON | 10.870 RON | 25.803 RON | -41.207 RON | 1 |
| 2023 | 282.735 RON | 206.400 RON | 8.068 RON | — | 215.716 RON | 207.648 RON | 1 |
| 2022 | 262.144 RON | 198.107 RON | 10.303 RON | — | 209.056 RON | 198.753 RON | 1 |
| 2021 | 175.949 RON | 124.393 RON | 2.927 RON | 33 RON | 127.487 RON | 124.593 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | 282.735 RON | 262.144 RON | 175.949 RON |
| Venituri totale | 9.619 RON | 167 RON | 284.539 RON | 262.154 RON | 175.949 RON |
| Cheltuieli totale | 200.783 RON | 42.621 RON | 75.722 RON | 61.740 RON | 49.751 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 208.817 RON | 200.414 RON | 126.198 RON |
| Pierdere bruta | 191.164 RON | 42.454 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 206.400 RON | 198.107 RON | 124.393 RON |
| Pierdere neta | 191.176 RON | 42.455 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 305.631 RON | 10.870 RON | — | — | 33 RON |
| Active circulante | 2.844.279 RON | 25.803 RON | 215.716 RON | 209.056 RON | 127.487 RON |
| Stocuri | 1.872.478 RON | — | 1.627 RON | 30 RON | 30 RON |
| Creante | 314.540 RON | 2.890 RON | 167.285 RON | 146.557 RON | 65.000 RON |
| Casa si conturi la banci | 657.261 RON | 22.913 RON | 11.804 RON | 62.469 RON | 62.457 RON |
| Cheltuieli in avans | 153 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 3.382.446 RON | 77.880 RON | 8.068 RON | 10.303 RON | 2.927 RON |
| Capitaluri proprii | -232.383 RON | -41.207 RON | 207.648 RON | 198.753 RON | 124.593 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |