ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13.501.511 RON | 1.707.800 RON | 458.696 RON | 1.839.940 RON | 4.914.690 RON | 5.308.191 RON | 15 |
| 2024 | 11.219.279 RON | 1.162.179 RON | 815.748 RON | 2.003.183 RON | 4.157.244 RON | 4.350.392 RON | 16 |
| 2023 | 10.476.471 RON | 528.883 RON | 1.311.728 RON | 2.115.753 RON | 2.726.971 RON | 3.188.214 RON | 18 |
| 2022 | 12.677.128 RON | 1.780.315 RON | 3.644.103 RON | 2.633.449 RON | 4.276.031 RON | 2.659.330 RON | 18 |
| 2021 | 8.077.941 RON | 830.515 RON | 4.103.284 RON | 2.901.393 RON | 2.942.327 RON | 879.015 RON | 15 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 13.501.511 RON | 11.219.279 RON | 10.476.471 RON | 12.677.128 RON | 8.077.941 RON |
| Venituri totale | 13.584.332 RON | 11.223.715 RON | 10.576.218 RON | 12.818.597 RON | 8.112.976 RON |
| Cheltuieli totale | 11.569.739 RON | 9.712.214 RON | 10.007.421 RON | 10.694.937 RON | 6.928.340 RON |
| Profit brut | 2.014.593 RON | 1.511.501 RON | 568.797 RON | 2.123.660 RON | 1.184.636 RON |
| Profit net | 1.707.800 RON | 1.162.179 RON | 528.883 RON | 1.780.315 RON | 830.515 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.839.940 RON | 2.003.183 RON | 2.115.753 RON | 2.633.449 RON | 2.901.393 RON |
| Active circulante | 4.914.690 RON | 4.157.244 RON | 2.726.971 RON | 4.276.031 RON | 2.942.327 RON |
| Stocuri | 351.280 RON | 245.479 RON | — | — | — |
| Creante | 1.612.856 RON | 1.225.394 RON | 1.370.694 RON | 2.146.996 RON | 1.736.380 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.950.554 RON | 2.686.371 RON | 1.356.277 RON | 2.129.035 RON | 1.205.947 RON |
| Cheltuieli in avans | 126.096 RON | 109.806 RON | 107.619 RON | 119.024 RON | 86.692 RON |
| Datorii totale | 458.696 RON | 815.748 RON | 1.311.728 RON | 3.644.103 RON | 4.103.284 RON |
| Provizioane | 1.113.387 RON | 1.103.689 RON | 449.819 RON | 724.327 RON | 948.113 RON |
| Venituri in avans | 452 RON | 404 RON | 582 RON | 744 RON | — |
| Capitaluri proprii | 5.308.191 RON | 4.350.392 RON | 3.188.214 RON | 2.659.330 RON | 879.015 RON |
| Capital subscris varsat | 48.500 RON | 48.500 RON | 48.500 RON | 48.500 RON | 48.500 RON |
| Nr. mediu salariati | 15 | 16 | 18 | 18 | 15 |