ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 8,33% |
| firmă | 8,37% |
| persoană | 8,33% |
| persoană | 8,33% |
| firmă | 8,33% |
| firmă | 8,33% |
| firmă | 8,33% |
| persoană | 8,33% |
| firmă | 8,33% |
| firmă | 8,33% |
| firmă | 8,33% |
| persoană | 8,33% |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| firmăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 12 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 591.020 RON | 5.505 RON | 677.845 RON | 0 RON | 729.849 RON | 52.004 RON | 0 |
| 2024 | 21.071 RON | 50 RON | 95.172 RON | — | 139.670 RON | 44.498 RON | — |
| 2023 | 224.399 RON | 15.704 RON | 87.779 RON | — | 132.227 RON | 44.448 RON | — |
| 2022 | 152.261 RON | 200 RON | 366.831 RON | 1.290 RON | 394.285 RON | 28.744 RON | — |
| 2021 | 1.386.989 RON | 18.544 RON | 1.101.460 RON | 1.290 RON | 1.128.714 RON | 28.544 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 591.020 RON | 21.071 RON | 224.399 RON | 152.261 RON | 1.386.989 RON |
| Venituri totale | 591.020 RON | 21.071 RON | 224.399 RON | 152.261 RON | 1.386.989 RON |
| Cheltuieli totale | 584.589 RON | 21.021 RON | 208.695 RON | 152.061 RON | 1.368.445 RON |
| Profit brut | 6.431 RON | 50 RON | 15.704 RON | 200 RON | 18.544 RON |
| Profit net | 5.505 RON | 50 RON | 15.704 RON | 200 RON | 18.544 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | 1.290 RON | 1.290 RON |
| Active circulante | 729.849 RON | 139.670 RON | 132.227 RON | 394.285 RON | 1.128.714 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 831 RON | 185.152 RON | 23.822 RON |
| Creante | 591.051 RON | 21.102 RON | 22.531 RON | 39.024 RON | 1.093.463 RON |
| Casa si conturi la banci | 138.798 RON | 118.568 RON | 108.865 RON | 170.109 RON | 11.429 RON |
| Datorii totale | 677.845 RON | 95.172 RON | 87.779 RON | 366.831 RON | 1.101.460 RON |
| Capitaluri proprii | 52.004 RON | 44.498 RON | 44.448 RON | 28.744 RON | 28.544 RON |
| Capital subscris varsat | 12.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON |