Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 926.994 RON | 90.370 RON | 1.246.553 RON | 62.029 RON | 2.069.618 RON | 199.730 RON | 4 |
| 2024 | 679.965 RON | 26.498 RON | 309.482 RON | 104.419 RON | 310.864 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 926.994 RON | 679.965 RON | 598.848 RON |
| 109.360 RON |
| 4 |
| 2023 | 598.848 RON | 82.502 RON | 295.139 RON | 60.190 RON | 317.207 RON | 82.862 RON | 3 |
| 2022 | 425.311 RON | 152.423 RON | 120.712 RON | 82.968 RON | 167.785 RON | 130.041 RON | 3 |
| 2021 | 87.741 RON | -22.682 RON | 61.942 RON | 7.853 RON | 30.827 RON | -22.382 RON | 2 |
| 425.311 RON |
| 87.741 RON |
| Venituri totale | 947.786 RON | 675.320 RON | 597.713 RON | 425.333 RON | 87.742 RON |
| Cheltuieli totale | 842.335 RON | 643.897 RON | 509.342 RON | 269.082 RON | 109.547 RON |
| Profit brut | 105.451 RON | 31.423 RON | 88.371 RON | 156.251 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 21.805 RON |
| Profit net | 90.370 RON | 26.498 RON | 82.502 RON | 152.423 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 22.682 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 62.029 RON | 104.419 RON | 60.190 RON | 82.968 RON | 7.853 RON |
| Active circulante | 2.069.618 RON | 310.864 RON | 317.207 RON | 167.785 RON | 30.827 RON |
| Stocuri | 768.884 RON | 2.075 RON | 3.286 RON | 1.656 RON | 869 RON |
| Creante | 1.109.620 RON | 189.239 RON | 158.575 RON | 133.131 RON | 6.103 RON |
| Casa si conturi la banci | 191.114 RON | 119.550 RON | 155.346 RON | 32.998 RON | 23.855 RON |
| Cheltuieli in avans | 4.008 RON | 3.559 RON | 604 RON | — | 880 RON |
| Datorii totale | 1.246.553 RON | 309.482 RON | 295.139 RON | 120.712 RON | 61.942 RON |
| Venituri in avans | 689.372 RON | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 199.730 RON | 109.360 RON | 82.862 RON | 130.041 RON | -22.382 RON |
| Capital subscris varsat | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoanăadministrator | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.